Mazda 626 GE (1991-97) Boştaki Soket?

serhat

Katılımcı
Araç Markası
1993 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Resimde görülen soket acaba sis farı içinmidir.
873d762485f36fccd2c8687df44daf6c.jpg
b32d4e1913cf2263edd7d0d4925385e9.jpg

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
@emytoget kablo hakkında fikrin varmı?

Tampondaki sis farları yerinde de böyle Soket var sanırım, ölçü aleti ile kontrol etme şansınız varsa anlayabilirsiniz

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Benim araçta da var fark yükseklik ayarının motoruna giden tesisat o Türkiye'deki modellerde bu özellik olmadığı için boşta.

İnanırmısınız 2000 model üzeri bir aracın ABD'de sol şoför mahali ön cam manuel sağ cam otomatik gördüm ben,
Benim 92-97 kasanın adamlarda hız sabitleyicilisi var..

Vs vs..

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Bu biraz değişik bir konu abi hak etmemek ile ilgisi yok mesela benim aracın hız sabitleyicisi olanları var camları elle açılıyor bende anlamadım :)

Eyaletler arası epey uzun yollar aşıyorlar o yüzden cc koymuşlardır donanıma. Cam kısmı farklı açılardan değerlendirelebilir kişi zevkine göre.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
İnanırmısınız 2000 model üzeri bir aracın ABD'de sol şoför mahali ön cam manuel sağ cam otomatik gördüm ben,
Benim 92-97 kasanın adamlarda hız sabitleyicilisi var..

Vs vs..
İşte abi bu tarz şeyler sadece Türkiye'ye gelenlerde yok yani :) Bize gelen araçlarda 4 cam otomatik aynalar otomatik bütün modellerde banko zaten.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Oguzhan on panelin orta kisimlarina dogru bi soket daha var tek kablolu o ne bosda duruyor bende bilgin varmi?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bu biraz zor ihtimal dis ortam olcer calisiyor bide soket bosda duruyor

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Resimdeki soket mi tam aklımda değil ama sisfarının soketleri var içeride tuşunun kolulacağı yerin arkasında da var. Daha neler neler var. Sunroof hariç olabilecek tüm donanımların kabloları hazır.

Oziyal

Katılımcı
Araç Markası
1991 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
benim araçtada bir çok boşta soket var mazda kablo sistemini standart yapmış her aracın kasaya göre aynı benim aracta sunroof ve klima yok ama sigorta tablosundan kablo dağılımları var mesela ön koltukların altında emniyet kemeri uyarı için sensor soketleri mevcut ama türkiye ye gelen GD kasalarda bu özellik yok böyle bir çok özellik var. isterseniz orjinal aksesuarlarını bulup aracınızı amerika yada diğer ülkelere verilen full araçlar gibi yapabilirsiniz kablo seti müsait :))

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

benim araçtada bir çok boşta soket var mazda kablo sistemini standart yapmış her aracın kasaya göre aynı benim aracta sunroof ve klima yok ama sigorta tablosundan kablo dağılımları var mesela ön koltukların altında emniyet kemeri uyarı için sensor soketleri mevcut ama türkiye ye gelen GD kasalarda bu özellik yok böyle bir çok özellik var. isterseniz orjinal aksesuarlarını bulup aracınızı amerika yada diğer ülkelere verilen full araçlar gibi yapabilirsiniz kablo seti müsait :))

Bu Mazda'da hep Conileri düşünmüş

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Boştaki soketler candır beni her daim heyecanlandırmıştır :D :D

Üst Alt