Mazda 626 GE (1991-97) Bagaj Aydınlatması Hakkında

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Arkadaşlar bizim guzularda bagaj aydınlatması var mı? Tertibat falan da göremedim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bagaj kapağını açtığında tam ortada arka hoparlörlerin altına gelecek yerde eğilip bakman gerekir...

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Çok güzel bir tarifti elimle koymuş gibi bulurum artık :) teşekkür ederim. Muhtemelen kendim çözemezsem elektrikçiye bir baktıracağım.

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Lambası Geçmiş Yada Pas, Oksit Yapmış Olabilir.. Ufkunu Açmak İçin Hakanın Orada Ledli Çalışması Vardı Diyerek Pası @hakan_emre Ve Gerekli Link İçin Yöneticilere Atıyorum..

Moderatörün son düzenlenenleri:

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
O halde ben de link bekleyeyim. Mobilde olduğum için siteyi verimli kullanamıyorum. :)

Güncelleme: kabloları kurcalarken lambaya benzetemediğim bir şey yandı. ;) Sanırım kablolarda temassızlık vardı. Tam ortada değil hafif sağda duruyor. Belki de solda da bir adet olabilir ama göremedim. Çok zayıf yandığı için ledli çalışma aydınlatmayı yenilemem için yararlı bir örnek olacaktır.

Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Ben orjinal bagaj aydınlatmasını iptal ettim daha doğrusu lambaya giden kabloları kestim oraya monte ettiğim şerit lede bağladım.

Çalışma yaparken foto çekmedim ama Gocaman Guzu - 81 EC 626 konusunda 2 tane foto olması lazım

böcek

Katılımcı
Evet kendi aydınlatmasını küçük bir tek lamba yapıyor oda çok iyi sayılmaz zayıf kalıyor hakanınki gibi led olabilir veya aynı lambadan kablo cekip sol tarafada bir tane takabilirsin ozaman aydınlatman daha verimli olucaktır aracım onarımdan çıkınca ben de öyle yapmayı düşünüyorum kısmetse

LG G3 GOLD

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Emekli imamda hem orjinal yerinde hemde bagaj boyu üstte led döşemiştim. Bagajı gayet aydınlık olmuştu.

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ledlerde fazla elektrik çekme gibi bir durum olmaz değil mi? Örneğin 50 cm kadar alıp taksam sorun olur mu ki?

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Orjinalini de bozmaya kıyamıyorum açıkçası :(

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Gündüz led i ile bagaj aydınlatması ampılu değişimi sarı ışığı sevmediğim için bunu da beyaz led e çevirdim gündüz led i ile :) :D

Ekli dosyalar

• 33f12a6d-58da-4e9a-b835-3e87b2e74ff2.jpg
    33f12a6d-58da-4e9a-b835-3e87b2e74ff2.jpg
    87.3 KB · Görüntüleme: 62

Üst Alt