Mazda 626 GE (1991-97) Ampul Tipi Nedir?

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Abilerim kardeşlerim geri vites ampulunu beyaz yapmayı dusunuyorum led tarzı ampul turu nedir acaba aracım Mazda 626 GE 93 model @Oğuzhan @domestos @ezmocesteri @mustafayk @bayraktar @hakan_emre

Plakalık ampulleri hakkında bilgisi olanlar da plaka ampulleri için yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Plakalık için olabilir çünkü söküp takılması bir nebze kolay. Ancak geri vites için tavsiye etmem, bu araçlara Led ampul dayanmıyor.
Ön parklara, iç aydınlatmaları komple Led yapmıştım. Her biri 2 ay dayanmadı. Takdir senin. :) kodları bilmiyorum maalesef.

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Plakalık için olabilir çünkü söküp takılması bir nebze kolay. Ancak geri vites için tavsiye etmem, bu araçlara Led ampul dayanmıyor.
Ön parklara, iç aydınlatmaları komple Led yapmıştım. Her biri 2 ay dayanmadı. Takdir senin. :) kodları bilmiyorum maalesef.
@domestos abim valla benim su an kapılar mavi tavan beyaz on parklar beyaz led mercekli 1 ay oldu bi sorun çıkarmadı memnunum :)

HTC Desire 820G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Geri vites ampulu hakkında bilgisi olan var mı acaba :)
Hiç değiştirme ihtiyacı hissetmediğim için bilmiyorum. Muhtemelen çoğumuz da aynı durumdadır. Bu durumda yapılabilecek en mantıklı şey, sökülen ampulün aynısını alıp takmak değil mi?

Mustafakanar

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Petrol Mavi - Sedan
Geri vites ampulunun çeşidini bilen bir abim kardeşim var mı acaba led yapacagım hala öğrenemedim yradımcı olur musunuz

Üst Alt