Mazda 626 GE (1991-97) Akü Bitti Akü Tavsiyeleriniz?

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Yarın arayacağım bakalım ne diyecekler fiyatlar güncel değil heralde

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Hepsi iyi, mutlu akü daha çok bulunabiliyor ve fiyatı daha uygun.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Hort
Akü alacağım heralde araç şuan sıkıntı çıkarmıyor ama her ihtimale karşı değiştireceğim.
Mutlu mu Yoksa Varta mı ? @MutluTEKİR
@kadir
Yabancı akülere çok gereksiz para vermeye hiç gerek yok :) Ülkemizde üretilen üç büyük akü üreticisinin Mutlu,İnci,Yiğit hangisi kampanyada ise onu alınız.En kral aküye bile 5 yıl sonra güvenmemek gerektiğini hatırlatmakta fayda var,bu üç markanın aşağıda yazdığım üç çeşidide 5 yıl götürür zaten.
Mutlu,Povver,Çelik
İnci,Eas,Hugel
Yiğit,Tunç,Platin
Seç beğen al,paranıza yazık etmeyiniz...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Dün bir arkadaşım ile akü muhabbeti geçti, 6 ay olmamış daha aküyü aldığı ama akü bitik, garantisi olduğu halde Yiğit akü bayisi iade yada değişim yapmıyormuş.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Dün bir arkadaşım ile akü muhabbeti geçti, 6 ay olmamış daha aküyü aldığı ama akü bitik, garantisi olduğu halde Yiğit akü bayisi iade yada değişim yapmıyormuş.
Hocam akü işinde çok çeşitli etkenler mevcut. Arkadaşınızın aracının durumu nedir ne değildir,dinamosu sağlam mı,kaç amperlik,kullanım sıklığı nedir,akü kaç yıllıktı vs uzar gider bu liste.Önceleri en iyisi Mutlu diye daha fazla verip Mutlu alıyordum, Hugel kullandım,Yiğit kullandım. Herhangi bir üstünlük göremedim aralarında.Sattığım araçlar tanıdıklarda ve aynı akülerle devam ediyorlar.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Elektriksel bir problem yokmuş baktırmış elektrikçiye, tabiki genelleme yapılmaz, Yiğit i suçlamak için yazmadım zaten ama satış sonrası destek te önemli demek istemiştim buna da dikkat etmek lazım

TurkishPower

Sessiz
Japon motosikletlerinde'de genelde Yuasa akü kullanılıyor .Yuasalar bir miktar pahalı .O değilde bizim de satılmadan 1 hafta önce flash'ın aküsünü çaldılar abi akü hepten yok çalmışlar oldu :D

Son düzenleme:

Üst Alt