Mazda 626 GE (1991-97) Akü Arkasındaki Bidon ?

Sefa

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
sa arkadaşlar hayırlı akşamlar öncelikle 1997 model mazda 626 sedan var aracın kaputunu açtığımızda sol tarafda cam suyu bidonu var fakat sağ tarafta akünün arkadasında bir bidon daha var bu bidon ne işe yarıyor kapağını açtığımda ölçü birimleri yazılı şerit cıkıyor için kapak ile birlikte bilen arkadaşlarım yardım etsin.....

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
sa arkadaşlar hayırlı akşamlar öncelikle 1997 model mazda 626 sedan var aracın kaputunu açtığımızda sol tarafda cam suyu bidonu var fakat sağ tarafta akünün arkadasında bir bidon daha var bu bidon ne işe yarıyor kapağını açtığımda ölçü birimleri yazılı şerit cıkıyor için kapak ile birlikte bilen arkadaşlarım yardım etsin.....

cam suyu deposu olmasın

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Resim varsa daha iyi olur ne olduğunu tespit etmek için.

Benim tahminimce LPG montajı yapılırken ekstra takılan bir hazne. Lpg sistemine faydalı olduğunu iddia ediyorlar ama bilirkişiler hiç bir faydasını olmadığını söylüyor

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sağ taraf deyince yanlış anladım akü tarafındaki o hazne yedek su deposu. Diğer adıda genleşme kabı oluyurdu bildiğim kadarıyla

Sefa

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
arkadaşlar yarın o zaman resim çekeyim ben

Sefa

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
4701003272_936548d650_b.jpg
bu resmi internetten buldum hemen akünün yanında

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Yedek su deposudur o. Radyatörden herhangi bir sebeple su eksilmesi olursa o depodan su takviyesi yapılır

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tarif yaparken ya fotoğraf paylaşalım ya da; nokta atışı yapalım ki; iki saat fotoğrafta akünün arkasında bidon aramayalım... :D

Bahsettiğin şey; genleşme kabı yanı aracına su eklediğin yer oluyor. Ne fazla doldur, ne de eksik kalsın.

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Sigorta Kutusu İle Hava Filtresi Arasındaki Mavi Olan Şey Ne Olaki..

Tapatalk

böcek

Katılımcı
O mavi olanın içinde yağ varsa lpg sistemini yağlıyordur sistem kuru yakıtla deil yağlı çalışsın diye ama hakanında dediği gibi bende hakkında iyi şeyler duymadım en iyi bakım adem.ustanında dedıği gibi erken yağ deişimidir..

LG G3 GOLD

Üst Alt