Mazda 626 GE (1991-97) Akü Arkasındaki Bidon ?

Sefa

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan
sa arkadaşlar hayırlı akşamlar öncelikle 1997 model mazda 626 sedan var aracın kaputunu açtığımızda sol tarafda cam suyu bidonu var fakat sağ tarafta akünün arkadasında bir bidon daha var bu bidon ne işe yarıyor kapağını açtığımda ölçü birimleri yazılı şerit cıkıyor için kapak ile birlikte bilen arkadaşlarım yardım etsin.....

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
sa arkadaşlar hayırlı akşamlar öncelikle 1997 model mazda 626 sedan var aracın kaputunu açtığımızda sol tarafda cam suyu bidonu var fakat sağ tarafta akünün arkadasında bir bidon daha var bu bidon ne işe yarıyor kapağını açtığımda ölçü birimleri yazılı şerit cıkıyor için kapak ile birlikte bilen arkadaşlarım yardım etsin.....
cam suyu deposu olmasın

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Resim varsa daha iyi olur ne olduğunu tespit etmek için.

Benim tahminimce LPG montajı yapılırken ekstra takılan bir hazne. Lpg sistemine faydalı olduğunu iddia ediyorlar ama bilirkişiler hiç bir faydasını olmadığını söylüyor

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Sağ taraf deyince yanlış anladım akü tarafındaki o hazne yedek su deposu. Diğer adıda genleşme kabı oluyurdu bildiğim kadarıyla

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Tarif yaparken ya fotoğraf paylaşalım ya da; nokta atışı yapalım ki; iki saat fotoğrafta akünün arkasında bidon aramayalım... :D

Bahsettiğin şey; genleşme kabı yanı aracına su eklediğin yer oluyor. Ne fazla doldur, ne de eksik kalsın.

böcek

Katılımcı
O mavi olanın içinde yağ varsa lpg sistemini yağlıyordur sistem kuru yakıtla deil yağlı çalışsın diye ama hakanında dediği gibi bende hakkında iyi şeyler duymadım en iyi bakım adem.ustanında dedıği gibi erken yağ deişimidir..

LG G3 GOLD