Mazda 626 Beyaz 1998

Araç Markası
Mazda 626 1998
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Epey araç arasında kaldıktan sonra sizlerinde yardımlarıyla aracımı aldım.
Süleyman beyin eski aracı. Sağolsun iyi bakmışlar. Ufak tefek eksileri olmakla beraber.Çok şükür güzel bir araç. Şimdiden talipleri arttı.Ufak bir pasta cila işlemi yaptım. Eksikleri gün geçtikçe düzeltmeye çalışacam.
Herkese hayırlı, kazasız belasız sürüşler dilerim.

DSC_0120.jpg DSC_0121.jpg DSC_0122.jpg DSC_0123.jpg DSC_0125.jpg

Bugün temizlik sonrası tampondaki boya atığını macunladım sonra boyadım. İstediğim gibi oldu çok şükür.

Öncesi DSC_0141.jpg

Sonrası DSC_0144.jpg

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Tekrardan hayırlı olsun. Temiz araç olunca ne marka olursa olsun satılığa çıkarmadan almak isteyenler oluyor :) güle güle kullanın

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Epey araç arasında kaldıktan sonra sizlerinde yardımlarıyla aracımı aldım.
Süleyman beyin eski aracı. Sağolsun iyi bakmışlar. Ufak tefek eksileri olmakla beraber.Çok şükür güzel bir araç. Şimdiden talipleri arttı.Ufak bir pasta cila işlemi yaptım. Eksikleri gün geçtikçe düzeltmeye çalışacam.
Herkese hayırlı, kazasız belasız sürüşler dilerim.

Ekli dosyayı görüntüle 7284 Ekli dosyayı görüntüle 7285 Ekli dosyayı görüntüle 7286 Ekli dosyayı görüntüle 7287 Ekli dosyayı görüntüle 7288

Bugün temizlik sonrası tampondaki boya atığını macunladım sonra boyadım. İstediğim gibi oldu çok şükür.

Öncesi Ekli dosyayı görüntüle 7289

Sonrası Ekli dosyayı görüntüle 7290
Hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanmak nasip olsun.

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Allah kaze bela vermesin bu modellerin en önemli özelliği akünün üzerinde bir bardak çay olması :D

Üst Alt