Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 626 1993 Viraj Demiri Arıyorum

Konu, 'Alınık - Yedek Parça & Aksesuar' kısmında ismail07 tarafından paylaşıldı.

1. ismail07

ismail07 Sessiz

Merhaba arkadaşlar aracım muayenden geçemedi sebebi ise arka viraj demiri nin olmamasıymış.şimdi her yerde arıyorum 05.01.2015 e kadar ücretsiz tekrar muayenem var o tarihe kadar bulmam lazım.Yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı aramızda

Ekli Dosyalar:

2. Keşke bu durum gerçekleşmeden garaja üye olsaydınız...
    Özelden hakan arkadaşımızın tanıştırdığı birinde kazalı hb kasa olan aractan var kendisiyle iletişime geçin satarsa ondan alırsınız..
    Numarayı gönderdim özel mesaj ile.

3. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Viraj demiri nereye gider yahu :eek: çok ilginç

4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Arka viraj demiri dediğiniz Arka Viraj Denge Kolu ise; özel bir servis biliyorum elinde bu parçadan mevcut ben bu sene başında almıştım. 40-60-80 TL olmak üzere elinde 3 farklı kalite olduğunu söylemişti.
    [member=92]Mazda_Ruzgar_Ahmet[/member] Usta, Düzce'de özel Mazda Servisi var, 0536 579 68 50 Uğur (oğlu) 0546 669 81 81 numaralardan ulaşıp sorabilirsiniz

Bulamazsanız hasarlı arabasını parça olarak satan birinin iletişim bilgilerini paylaşırım.

Buarada sizide tanımak isteriz;

http://www.mazdagaraj.com/yeni-uyelerimiz-b2.0/

5. ismail07

ismail07 Sessiz

Yardimlariniz icin tesekkur ederim arkadaslar hakan bey verdiginiz numarayi yarin arayacagim malum bugun pazar kimseyi rahatsiz etmiyeyim olumlu yada olumsuz bir cevap alirsam tekrar yazarim.herkese hayirli pazarlar dilerim

6. poyraz52

poyraz52 Sessiz

Araç Markası:
    1992-Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Bordo-Sedan
    Ostim de veya bulunduğun yerde çıkmacılarda bulabilirsin ben Ostimde bulmuştum

7. ismail07

ismail07 Sessiz

Sayın poyraz52 ben antalyada aramadığım parçaçı bakmadığım çıkmacı kalmadı. eski sanayi ile yeni sanayiyin altına üstüne getirdim ama sonuç sıfır.Tek olumlu cevabı mepaz mazda servisi verdi onlarda yurtdışından getirtebiliriz ama maliyetli olur dediler

8. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Bizim araçların yetkili servislerde alt takım, üst takım vs gibi parçları pahalı eski araçlar olduğu için, bu tür parçaları parçacılardan kaliteli yan sanayisini temin edeblirisiniz...

9. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Çıkmacılardan araştırman en mantıklısı... Fakat, çıkmacılar bir şekilde o demirin 700 kusur lira olduğunun farkına varırsa değişen çok şey olmuyor maalesef...

10. ismail07

ismail07 Sessiz

Sorun da orda Antalyanın hiç bir yerinde yok bütün çıkmacıları parçacıları aradım ve gezdim aradığım parçayı resim olarak göstermek istiyorum size

kırmızı ile çizdiğim demir çubuğu arıyorum bu resimide yoldan geçerken yol kenarında duran mor bir mazdadan çektim adamda da kırık çıktı maalesef :)

11. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    [member=66]Adem Usta[/member] belki bir fikir verebilir sana.

12. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Farklı parçalardan bahsediyoruz resimlerden anladım bunu, siz yine Ahmet ustayla bir görüşün elinde yoksa bile temin edeceğini düşünüyorum...

13. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Yarın aradığınız yerlerden foto isteme imkanınız olursa orta lastiklerin temas etti yeri inceleyin. Fazla incelmişse orjinal orta lastikler boş kalır ve ses yapar. Ya uyan lastik araştırmak zorunda kalırsınız yada viraj demiri tekrar bulmanız gerekir

14. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Denge demiri bu uçlarında Z rotlar var. Ben hala bu demirin olmayışına anlam veremiyorum :D

15. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Ben bikaçtane görmüştüm olmayan. Araba baktığım zamanlarda. Lastiklerin olduğu yerden inceliyor sonra yeni lastik alınsa bile fayda etmiyor. Cıkma bulamayanlarda söküyor sonra unutup kalıyodur öle. Genelde 323lerde görmüştüm eksik.

16. Verdiğim numarayla görüştünüz mü?

17. ismail07

ismail07 Sessiz

Yarın gündüz arayıp görüşeceğim pazar günü rahatsız etmek istemedim kimseyi.

18. ismail07

ismail07 Sessiz

Tavsiyeniz için teşekkür ederim dediğiniz gibi bulabilğim yerlerden bende foto isteyip inceleyeceğim herhangi bi sorun olup olmadığına az da olsa anlaşılır galiba

19. ismail07

ismail07 Sessiz

Bende bilmiyordum muayeneye girinceye kadar olup olmadığını :) hatta ilk defa duydum,gördüm ve arıyorum şimdi de :)

20. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Bu demir ses yapmıştır, uyanık ustanın birisine denk gelmiştir, sesi ancak demiri sökerek kesebilmiştir, sesi kestim diye de guzunun sahibinden para da almıştır...

Hikayesi bu olabilir... :)

Sayfayı Paylaş