Mazda 6 Wagon Test Sürüşü

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Fahir Talib bu hafta mazda 6 'yı test etmiş ve biraz bilgi vermiş.İlk test videosu olmasından dolayı paylaşmak istedim.şahsen ben bayıldım eminim veli abi'de bayılacaktır fakat vergi diliminden ötürü diyecek pek birşey bulamıyorum :D

http://www.youtube.com/watch?v=-0rdpCKEyx8

Moderatörün son düzenlenenleri:

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Vergiyi geçtim fiyatı da iyi. :) Bmw, mercedes, audiden yüksek fiyatı varken kimse tercih etmez. Umut edelim yine de alan olur da 2. ele de düşer :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dingil mesafesinin, sedan kasadan daha kısa olması garip geldi doğrusu. Araba kırmızı olsa daha da yüreğime oturacakmış, gri olması içime biraz su serpti doğrusu... Lastiklerin Petlas olması daha ilginç geldi fakat yerli olmasından dolayı gıkımı çıkartmadım... :)

Sunroof zaten kreması olmuş ama iç rengin açık olması hoşuma gitmedi... Bir de, otomatik değil mi, resmen dibim düştü... :)

Aracı test eden düşüncesiz insana da; tek bir eleştirim var. Koltuk ısıtmayı açtım ve beni rahatsız edecek ısıya gelmedi diyor, bu yüzden yeterli bulmadım dedi... Ben de diyorum ki, rahatsız etmesi mi mantıklı veya olması gereken, yoksa konforlu bir şekilde ısıtmanın yapılması mı?

:D

Teşekkürler Niyazi.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Paylaşım için teşekkürler, güzel bir tanıtım videosu olmuş.
Sedan versiyon zaten aklımızı almışken SW aldı uçurdu bizi :) 2.2 motorun vergilendirilmesinden dolayı fiyat yüksek tamam ama bir an bunun yerine 202 bin fiyat ile başlayıp herşeyi doldurduğunuzda sanırım 210 bin gibi bir fiyatta olan Subaru Outback neden olmasın diye düşündüm.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Paylaşım için teşekkürler, güzel bir tanıtım videosu olmuş.
Sedan versiyon zaten aklımızı almışken SW aldı uçurdu bizi :) 2.2 motorun vergilendirilmesinden dolayı fiyat yüksek tamam ama bir an bunun yerine 202 bin fiyat ile başlayıp herşeyi doldurduğunuzda sanırım 210 bin gibi bir fiyatta olan Subaru Outback neden olmasın diye düşündüm.
Abi "neden olmasın" dediğin an, ilk sırayı Levorg alıyor zaten... :)

https://www.youtube.com/watch?v=K8ji6_Lb6Rc

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
ilk kez sw araç beğeniyorum güzel yapmış elin oğlu güzel :nazar:

Kruvazör

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Araba çok güzelmiş ama vergiler vergiler.....

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Memleketimize böyle güzel araçları görmek çok güzel. Öyle böyle bir şekilde ikinci ele düşecek ve bizimde alabilme şansımız olabilecek :)

Ama videoyu izledikten sonra diyeceğim tek şey "Yakarsa dünyayı garipler yakar"

Üst Alt