Mazda 6 İle Polis Arabalarının Kovalamacası

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Çok ta güzelmiş Mazda 6, devam etseydi bir süre daha kaçabilirdi pes etti galiba

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Videoyu izleyemiyorum MEB nettin fakat eve gidince bakacağım buna [member=10]emytoget[/member] hocam aman dikkat, en temizi teslim olmak :D
Düşünsene o önüne kıran Veli [member=9]domestos[/member] abi... Çeker vurur seni mazallah :sopa: Mazda diye torpil çeker mi bilemem ama VW kullanan birileri vardır elbet karakolda :2funny:

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Videoyu izleyemiyorum MEB nettin fakat eve gidince bakacağım buna [member=10]emytoget[/member] hocam aman dikkat, en temizi teslim olmak :D
Düşünsene o önüne kıran Veli [member=9]domestos[/member] abi... Çeker vurur seni mazallah :sopa: Mazda diye torpil çeker mi bilemem ama VW kullanan birileri vardır elbet karakolda :2funny:
Polisse zaten kaçmam çeker dururum. Ben o anlamda sölemedim :) Otomobille önden polis dışında biri beni öyle durduramaz anlamında dedim :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Güçlü seri bir motorun yoksa durdururlar Murat

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Son videoda polisin 929 a arkadan yaptığı hareket varya işte ondan diyorum biri beni normal taksi ile önden durduramaz diye. bu polisi sevdim durduracaksan böle yapacan hem araçlarda az hasar almıs olur :)

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Son videoda polisin 929 a arkadan yaptığı hareket varya işte ondan diyorum biri beni normal taksi ile önden durduramaz diye. bu polisi sevdim durduracaksan böle yapacan hem araçlarda az hasar almıs olur :)
Hiç aracın önüne kırılır mı arkadaşlar?
Tabiki de en temizi arkadan köşeye tıklatıp sağa ya da sola kaydırmak ve hızını kesip yakalamaktır mantık olarak. Düşünsene öne kırıyorsun ve adam asılıyor gaza!!!

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ders niteliğinde anlatılıp, gösterilecek bir kovalamaca artı yakalamaca... Ama nerede; muz cumhuriyeti haricinde...

Muz cumhuriyetlerinde böyle bir uygulama yok, neden?? Suçlular ve potansiyel suçlular rahatlıkla kaçsın, yakalanmasın ve kendisinin hamisi siyasi iktidara oy versin diye... ;)

Üst Alt