Mazda 6 GH (2007-13) Yakıt Tüketimi

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
36,8 LT*2,14 TL=78,77 TL ile tamamı şehiriçi 333 KM yaptım...Mersinde yaşıyorum,ev-iş arası 7 km civarı,sahil yolunu kullanıyorum;genelde 60 km de sabitleyip kullandım.Yol bilgisayarı ortalamada 12 LT yi gösteriyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şehir içi değerleri olarak ortalama denilebilir...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
36.80 lt ile 333 km yapmışsan, bu araç 100 km de 11.05 lt yakıt tüketmiş demek oluyor.

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ekran;benzindeki ortalamayı gösteriyor heralde,tam bilmiyorum aracı daha...333 km de lpg ötmeye başladı bitti,belki dibinde biraz daha vardır.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ötünce bırak zorlama, hatta ötene kadar kullanma... Tankın pisliği enjektörlere gitmesin...

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
yok abi öttükten sonra tekrar acmiyorum lpg yi...

westernice

Sessiz
Araç Markası
2010 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Bugün Ankara' ya yakın (yaklaşık 65 km ) olan kasabamıza Gidiş- Dönüşten önce LPG tankını fulledik, Total gaz dan litre fiyatı 2,13. Hangi pompadan aldığımı aklımda tutarak 134 km toplam yol yaptık. dönüşte aynı pompadan doldurduk 32,5 TL. yakıt aldı. Valla gülümsememi pompacı fark etti diyeyim http://www.başka bir forum.com/uploads/emoticons/default_smile.png

Saygılar

15 Litre ile 134 kilometre yani 100 kilometrede 8,9 litre yapar.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bugün Ankara' ya yakın (yaklaşık 65 km ) olan kasabamıza Gidiş- Dönüşten önce LPG tankını fulledik, Total gaz dan litre fiyatı 2,13. Hangi pompadan aldığımı aklımda tutarak 134 km toplam yol yaptık. dönüşte aynı pompadan doldurduk 32,5 TL. yakıt aldı. Valla gülümsememi pompacı fark etti diyeyim http://www.başka bir forum.com/uploads/emoticons/default_smile.png

Saygılar

Otomatik ve 2,0 litre motor için inanılması güç tüketim değerleri ama Mazda olunca gayet normal ve reel değerler olarak tarihe geçiyor. :)

m.ali

Katılımcı
Araç Markası
2012-Mazda 3 Mirai
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan

Saygılar

Bence müthiş değer. Ortalama hızınız kaçtı?

Sent from my iPhone using Tapatalk

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Araba 1 yıldır bende %95 şehiriçi sakin kullanıyorum...mersin trafiği genelde sakin sabah işe giderken hız sabitlemeyi 70 e alıp gidiyorum.ekranda 10 diye bir rakam görmedim

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    49.6 KB · Görüntüleme: 76

Üst Alt