Mazda 6 GH (2007-13) İçin Dokunmatik Ekran

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benim bu arka kapılardaki hoparlörde BOSE mu acaba,sadece arka kapıya ses verdiğim zaman öndekilerle alakası olmayan bir performans oluyor çünkü,birde arka kapılarda BOSE yazmayınca başka marka mı dedim acaba

Son düzenleme:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Benim bu arka kapılardaki hoparlörde BOSE mu acaba,sadece arka kapıya ses verdiğim zaman öndekilerle alakası olmayan bir performans oluyor çünkü,birde arka kapılarda BOSE yazmayınca başka marka mı dedim acaba

İllaki Bose dir. Bose olduğu zaman ses sistemi komple bose olur mantıken, diğer türlü aradan başka hoparlör sesi bütün ahengi bozacaktır.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Xedostaki teypte usb girişi Yok, cdyi çoğu zaman açmıyor. Geri görüş kamerası da takmak istiyorum. Ekran takarsam ses kalitesi düşüyormuş, ne yapmalıyım...
''Bence orjinal bırakın.'' diyecektim ki sizin teyp değişmiş zaten. O zaman usb için şöyle bir aparat önereyim?

Ti-Mesh Usb To Aux Kablo - 15Cm Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bunun dışında teybin arka bölümünde aux ya da usb girişi için kullanılabilecek bir bölüm varsa teybin arkasından alıp trimlerin içinden kolçak kenarına kablo çekebilirsiniz. Elinizin altında olmuş olur.

Geri görüş kamerası için birşey diyemeyeceğim. Ben bu araçlara ekran yakıştıramadığım için sadece sesli park sensörü kullanıyorum. Yerinizde olsam bu şekilde sadece sesli park sensörü kullanırdım.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
''Bence orjinal bırakın.'' diyecektim ki sizin teyp değişmiş zaten. O zaman usb için şöyle bir aparat önereyim?

Ti-Mesh Usb To Aux Kablo - 15Cm Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Bunun dışında teybin arka bölümünde aux ya da usb girişi için kullanılabilecek bir bölüm varsa teybin arkasından alıp trimlerin içinden kolçak kenarına kablo çekebilirsiniz. Elinizin altında olmuş olur.

Geri görüş kamerası için birşey diyemeyeceğim. Ben bu araçlara ekran yakıştıramadığım için sadece sesli park sensörü kullanıyorum. Yerinizde olsam bu şekilde sadece sesli park sensörü kullanırdım.
Ses kalitesi düşer mi, ya da 50 lira daha koyup usbli teyp mi alayım...

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ben arabada müzik olayına pek dikkat etmiyorum. O yüzden bu konuda yorum yapamam. Benim hoparlörler patlakmış geçen Hamdi söyledi. Düşünün artık durumu. :D
Müziksiz 500 metre gitmem, bazen arabada olağandışı ses var mı diye kapatırım o kadar. Müzik önemli :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Birşey bilmediğim için hepsinden atıyorum konuya. Navigasyon önemli değil, ses kalitesi iyi olmalı ve geri görüş kamerası takabileceğim bişey olmalı...
Geri görüş şartmı?
Onu orta dikiz aynasına adapte olan bişey yapsak?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Niye olmasınki?
Yada ikinci 2dın Pioneer 6.2 incler 500-600 olanlar oluyor

Üst Alt