Mazda 6 GH (2007-13) Bluetooth Bağlantısı

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Arkadaşlar merhaba,geçen aylarda uzun uğraşlar sonucı bir şekilde telefonu bluetootha bağlamayı başardım ama geçenlerde eşleşme kayboldu...ne zamandır uğraşıyorum tekrar bağlamayadım,bişeler diyor ingilizce anlamadım gitti.Bu kadar zor olmamalı bir eşleşmeyi yapmak.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bence de bu kadar zor olmamalı :) Normal bir bağlantıda bir defa eşleştirme yapınca, araca girip bluetooth ları aktif edince her defasında otomatikman bağlantı gerçekleşir, siz ilk bağlantıyı nasıl gerçekleştirdiğinizi kurcalayarak bulursunuz muhtemelen

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bağlantıyı yapıyorum ama bi hata söylüyor bağlanmıyor.ses komutlarıyla bağlantı zor,tuşla olsa hemen bağlarız

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bağlantıyı yapıyorum ama bi hata söylüyor bağlanmıyor.ses komutlarıyla bağlantı zor,tuşla olsa hemen bağlarız
Ses komutu haricinde bağlantı yolu olmadığına emin misiniz, eğer öyleyse de muhtemelen ingilizce komut bekliyordur

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
Bunun bir yöntemi vardır elbet. En kısa sürede sorunu çözmek lazım çünkü bende 2010 M6 almayı planlıyorum, bu sorun olmamalı :)

Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
2010 model, 100 bin km yi geçmemiş, hatasız, koyu renk olmayan, bakımları servis kayıtlı olan, lpg takılmamış EXCLUSIVE ise olabilir :cool:

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ben hayatımda böyle dandik bir bağlantı yöntemi görmedim.Bağlantıya teşebbüs ediyorsunuz hatta bağlanmaya kalkışıyorsunuz :D... Bağlanmak için oturup cihazla sohbet etmeniz gerekiyor eğer ikna edebilirseniz eşlemeyi sağlıyor. Sonra 3-5 gün sonra tekrar siliniyo. Herşey enbaştan

Araç Markası
Mazda 6 2010
Ben hayatımda böyle dandik bir bağlantı yöntemi görmedim.Bağlantıya teşebbüs ediyorsunuz hatta bağlanmaya kalkışıyorsunuz :D... Bağlanmak için oturup cihazla sohbet etmeniz gerekiyor eğer ikna edebilirseniz eşlemeyi sağlıyor. Sonra 3-5 gün sonra tekrar siliniyo. Herşey enbaştan
Komşu benim aracın eski sahiplerinin kayıtları bile duruyor :D Seninki telefonu beğenmiyor olmasın :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İphone bağladık beğenmedi, xiaomi bağladık beğenmedi... Enson sokacam viledanın sapını boşluktan, bakalım beğenecek mi
Kahkahalarla gülmek istiyorum ama ortam müsait değil... :D :D

Öhhöm, kendimi ciddiyete davet ediyorum... :p İşin tuhaf tarafı, ya hiç bağlanmazsın, ya bağlanınca unutmazsın... Daha önce, Elm cihazı almıştım, bir kez bağlandı ayna gibi bütün değerleri görmüştüm, sonrasında bir daha bağlanmamıştı... :(

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
İphoneda bağlantı 3 ay falan devam ediyordu. Xiaomi 2 gün sonra kayboluyor. Boşuna iphone gibisi yok demiyoruz :hhhhhh:

Üst Alt