Mazda 6 GH (2002-13) Kapı Aynası (Sol)

HÜSNÜ GÜRSU

Katılımcı
Araç Markası
2010 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı
Üzerinize afiyet, dün öğle sularında arabaya binerken sol dış aynanaın renkli kapağının yerinde olmadığını gördüm.Çalınmış,düşmüş veya kazaya kurban gitmiş olabilir.Ama sonuçta yok.Tatil olduğu için İzmirdeki yeni mazdaya ve Muğladan okana fiatını soramadım.
2010 model Mazda 6 için sol dış ayna kapağı arıyorum.( renkli boyalı kısım) Aynanın elektrikli aksamı normal çalışıyor.

Eşden, dosttan, tanıdık parçacılardan araştırmama yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

sokrates

Katılımcı
yanlış bilmiyorsam serviste arabanın renk koduna göre aynı kapağı getiriyorlar. tertemiz yetkili servisten almanı tavsiye ederim çok pahalı olacağını zannetmem

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Geçmiş olsun

Yurtdışı sitelerinden (aliexpres, alibaba, ebay vs) uygun fiyata bulunabilir diye düşünüyorum

Ben bir göz attım genelde nikekajlı olanlar var 09-12 Mazda 6 lar için.

Hem aksesuar hem işinizin görülmesi için böyle bir alternatifde düşünülebilir hocam

HÜSNÜ GÜRSU

Katılımcı
Araç Markası
2010 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
E-bay da buldum, sadece kapak satıyormusunuz diye sordum. Sadece kapak satışı yok, resimdeki gibi tam takım satıyoruz dediler.

Pazartesi Yeni mazda ya sordum. Boyalı haliyle 1 haftaya gelir dediler.80 tl imiş.Ismarladım.İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
E-bay da buldum, sadece kapak satıyormusunuz diye sordum. Sadece kapak satışı yok, resimdeki gibi tam takım satıyoruz dediler.

Pazartesi Yeni mazda ya sordum. Boyalı haliyle 1 haftaya gelir dediler.80 tl imiş.Ismarladım.İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

Geçmiş olsun abi, en mantıklısı servis, zaten fiyatı da uygun çıkmış... Yazın bir arkadaşa (ismi bende kalsın) :) ayna içi lazım olduğunda sadece ayna camı 25 lira civarındaydı, dış kabının da pahalı olacağını zannetmiyordum, değilmiş...

Ama komple sistemiyle birlikte aynalar pahalı bildiğim kadarıyla.

Üst Alt