Mazda 6 GG (2002-08) Subwoofer ve Simit Lpg Tankı Çakışması

M.SiX

Sessiz
M6 yı kapının önüne çekeli 12 gün oldu. Malumunuz ki motor hacmi nedeniyle petrol Ofisi'nin bir adet benzin pompasına ortaklık teklif edeceğime Lpg pompasına ortak olma planı içerisine girdim. Lpg taktırmayı planı esnasında lpg tankı konusunda simit mi silindirmi keşifini yaparken stepne jant boşluğunda subwoofer Mühendisliğine şahit oldum.

Stepne balkona (izinler hariç) ise subwoofer nereye konulur. Bu konuda tavsiye ve tecrübelerini anlatan olursa sevinirim.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Aracınızda BOSE var haliyle subwoofer var hemde stepnenin tam göbeğinde doğrudur :) Uygun ölçülerde bir kabin yaptırıp bagaja koyabilirsiniz. İstediğiniz zaman söker takarsınız.

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Sizin araç kaç model di? Benim subwoofer arka hoparlörlerin ortasında araçtada simit depo var.

M.SiX

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
2003 sport dinamik. Zan ederim sizdeki TE Sedan. Görsel ile destekliyeyim dedim ama olmadı.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Ben silindir tank montajını Mazda 6 gibi bir araca hiç yakıştıramıyorum bu araç Broadway değil ki...

Çakışma olayından pek anlamam ama tankı simit taktırın

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yorumlardan ve konu başlığından iki seçenek ortaya çıkıyor bence...

1-Simit tank yaptırıp Oğuzhan'ın yazdığı gibi woofer'i kabin içine alabilirsin.

2-Yakup'un yazdığı gibi, woofer'i arka cam önüne aldırabilirsin (tabi imkan dahilinde)

Kesinlikle ve kesinlikle lpg tankını simit yaptır, diğer türlü Hakan'ın yazdığı muhabbet devreye giriyor...

Araç almak için araştırma yaptığım dönemde, hoşuma giden guzular sırf silindir tank olup arka koltuğun orada olması sebebiyle vazgeçmiştim...

M.SiX

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Simit tank konusunda hemfikiriz.
Subwoofer çantasını sağ yan kriko gizli bölmesine kabinleme fikrindeyim.
Verdiğiniz tecrübeler için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• subwofer m6.JPG
    subwofer m6.JPG
    17.4 KB · Görüntüleme: 38
  • mazda 6 subwoofwer.jpg
    87.4 KB · Görüntüleme: 30

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
@M.SiX araç hala duruyorsa LPG tankını nasıl konumlandırdınız, ya da subwoofer ı nereye aldınız?
Evet bunlar çok önemli tam şu an arkama yaslandım şu alttaki videoyu izliyordumki arada foruma girdim bülent abinin hatırlatması ile benimde aklıma düştü :D
Subwoofer 'ı tüp takınca nasıl yapıyorlar sökmek zorundamı kalıyorlar acaba ?

Üst Alt