Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 6 GG (2002-08) Subwoofer ve Simit Lpg Tankı Çakışması

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında M.SiX tarafından paylaşıldı.

1. M.SiX

M.SiX Sessiz

M6 yı kapının önüne çekeli 12 gün oldu. Malumunuz ki motor hacmi nedeniyle petrol Ofisi'nin bir adet benzin pompasına ortaklık teklif edeceğime Lpg pompasına ortak olma planı içerisine girdim. Lpg taktırmayı planı esnasında lpg tankı konusunda simit mi silindirmi keşifini yaparken stepne jant boşluğunda subwoofer Mühendisliğine şahit oldum.

Stepne balkona (izinler hariç) ise subwoofer nereye konulur. Bu konuda tavsiye ve tecrübelerini anlatan olursa sevinirim.

2. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Aracınızda BOSE var haliyle subwoofer var hemde stepnenin tam göbeğinde doğrudur :) Uygun ölçülerde bir kabin yaptırıp bagaja koyabilirsiniz. İstediğiniz zaman söker takarsınız.

3. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
    Sizin araç kaç model di? Benim subwoofer arka hoparlörlerin ortasında araçtada simit depo var.

4. M.SiX

M.SiX Sessiz

2003 sport dinamik. Zan ederim sizdeki TE Sedan. Görsel ile destekliyeyim dedim ama olmadı.

5. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Ben silindir tank montajını Mazda 6 gibi bir araca hiç yakıştıramıyorum bu araç Broadway değil ki...

Çakışma olayından pek anlamam ama tankı simit taktırın

6. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Yorumlardan ve konu başlığından iki seçenek ortaya çıkıyor bence...

1-Simit tank yaptırıp Oğuzhan'ın yazdığı gibi woofer'i kabin içine alabilirsin.

2-Yakup'un yazdığı gibi, woofer'i arka cam önüne aldırabilirsin (tabi imkan dahilinde)

Kesinlikle ve kesinlikle lpg tankını simit yaptır, diğer türlü Hakan'ın yazdığı muhabbet devreye giriyor...

Araç almak için araştırma yaptığım dönemde, hoşuma giden guzular sırf silindir tank olup arka koltuğun orada olması sebebiyle vazgeçmiştim...

7. M.SiX

M.SiX Sessiz

Simit tank konusunda hemfikiriz.
    Subwoofer çantasını sağ yan kriko gizli bölmesine kabinleme fikrindeyim.
    Verdiğiniz tecrübeler için teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş