Mazda 6 GG (2002-08) Lastik Tavsiye

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Nokian dan hiç şikayetim olmadı ,kışlık lassa ise bence daha iyi olabilirdi.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Abi kışlık Nokian'dan asla şaşma.. Yazlık kafana göre bence, Continental Michelin Nokian Hankook gibi nispeten yumuşak hamurlu lastikler tercih edilir..

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Kışın sadece kar kısmını düşünmemek lazım sonuç olarak havalar soğuyor.

Yaz kış set yapıp değişmek daha mantıklı.
Seti muhafaza edebileceğin yer varmı? @hagakure
Bence de yazlık kışlık değiştirmek daha mantıklı.

Lastikten dolayı öndeki arabaya ufak bir dokunsan, sadece far parası bir takım lastik eder.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
@ibrasoft kampanyaları takip edince çok taze lastikleri bile sezon sonu/başı gayet uyguna alabiliyorsun ;)
Ben mesela nokian 18" için komik bir fiyata düştüğü için almıştım yazlık lastik. Rakam piyasada adı sanı duyulmamış markaların seviyesine inmişti ben aldığım esnada :D

Hatta üşenmedim şimdi faturayı buldum baktım, fatura bedeli 1560 tl (mart 2019) kuponla vs 1450 tl gibi bir maliyeti olmuştu bana. lastik üretim tarihi de 2018 ağustos veya eylüldü yanlış hatırlamıyorsam :D belki de bir hata sonucu rakam o fiyata düşmüştü ama kaçmaz fırsattı :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
@ibrasoft kampanyaları takip edince çok taze lastikleri bile sezon sonu/başı gayet uyguna alabiliyorsun ;)
Ben mesela nokian 18" için komik bir fiyata düştüğü için almıştım yazlık lastik. Rakam piyasada adı sanı duyulmamış markaların seviyesine inmişti ben aldığım esnada :D

Hatta üşenmedim şimdi faturayı buldum baktım, fatura bedeli 1560 tl (mart 2019) kuponla vs 1450 tl gibi bir maliyeti olmuştu bana. lastik üretim tarihi de 2018 ağustos veya eylüldü yanlış hatırlamıyorsam :D belki de bir hata sonucu rakam o fiyata düşmüştü ama kaçmaz fırsattı :D
Güncel 18" 800 tl 300de yakıt 500 tl geliyor alıp köşeye koysam mı diye düşünüyorum :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
@hagakure
Naim abi,
Ortalama fiyat bandında olsun diye falken aldım. Aynı fiyat bandına nokian almak istemiştim ama şikayet çok olunca geri vazgeçtim. Bence yine de nokian alınabilir.
Bir tık üst fiyat bandına hankook ventus prime alınabilir

Üst Alt