Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkürler.Dolu (çipli)anahtarlik sandım.

Geçen ay beyaz güvercinin kapı anahtarını yaptırırken usta 150 liraya olur demişti hocam.

Triger seti denilince devirdaim içinde olur. Her set değişiminde devirdaim kontrol edilmez,değiştirilir. Yalandan kenarında su kaçağı varmı yokmu diye bakarak devirdaim kontrol edilmiş olmaz. Devirdaim 150 TL civarında idi. İşçilik olmuyor çünkü kayış değişirken oda aradan çıkmış oluyor. Devirdaim triger kadar önemli bir parça.
Rulman ve kayişta ülkede orijinal diye bunca para bayilmaya gerek yok. Rulmanlar da ucuz ama iyi iş gören kaliteli GMB yı tavsiye ederim. Kayişta dayco.
Devirdaim ile birlikte yan sanayi triger seti değişmiş bir Mazda, devirdaimi değişmemiş orjinal triger takılmış bir Mazdadan daha güvenlidir.

Burak anahtar diye bir firma kampanya yapmıştı. Mazda için yedek anahtar 70 liraya hallediliyordu. Tekrar araştırayım, bulmaya çalışayım.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Anahtar geldi, çok hızlı gördüm bu aralar bit yavrularını :)

20170117_113239.jpg

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
@Murat @kadir sizin siparişler çabuk gelmiş 11 kasımda verdiğim iki sipariş gelmedi daha

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
31.12de siparis vermisim 17gunde basak sehir artik 10gunde anca ordan bana gelir ;)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Far kaşıyla alakalı sorun yaşadım...

Satıcı ürünü kargolamamıştı, bende acele etmelerini istedim. 2 gün sonra sisteme takip numarası girdiler ama ne zaman sorgulama yapsam şu an kullanımda değil ibaresi çıktı karşıma.

Tekrar dispute açıp durumu izah ettim ve anında iadeyi onayladılar. Muhtemelen kargoya filan verilmedi yoksa hemen iade kabul etmezlerdi :)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Far kaşıyla alakalı sorun yaşadım...

Satıcı ürünü kargolamamıştı, bende acele etmelerini istedim. 2 gün sonra sisteme takip numarası girdiler ama ne zaman sorgulama yapsam şu an kullanımda değil ibaresi çıktı karşıma.

Tekrar dispute açıp durumu izah ettim ve anında iadeyi onayladılar. Muhtemelen kargoya filan verilmedi yoksa hemen iade kabul etmezlerdi :)
levelin kac abi seni ?

sinan86

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BK
Ben de sustalı yaptırmayı dusunuyorum.. boş kabı alıp mevcut anahtardaki çipi aktarmada sıkıntı olmuyor anladığım kadarıyla... Konya da bir anahtarcıya sormuştum 400 liraya yaparız demişlerdi de..

Üst Alt