mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Vallaha şimdi çok güldüm kendimee:koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum:
Bi kelime yi unutursan millet güler ışte böyle mustafa burda ne uyanık lar var sen bilmiyor sun göz den kaçırmazlar:D:D
Eeee aslnda Ben şey demek istemiştim hani havalar güzel olursa murat abi ankara ya gidecek ya şimdi den güle güle demek istemiştim:krktm::krktm:

huseyin akg

Katılımcı
Araç Markası
Terios
Araç Renk ve Tip
Füme
Boş durmak yok, kur fırlamadan önce verdiğim siparişler. Yaklaşık 15 gün oldu, yavaştan dökülmeye başlarlar :)

Far kaşı 26,37 $

Tahmini Teslimat Zamanı

Ekli dosyayı görüntüle 11970

Yedek anahtar 2,68 $

Tahmini Teslimat Zamanı

Ekli dosyayı görüntüle 11971

Dekor için şerit 4,2 $

Tahmini Teslimat Zamanı

Ekli dosyayı görüntüle 11972

Çakma RWM özelliği için led :D 0,67 $

Tahmini Teslimat Zamanı

Ekli dosyayı görüntüle 11973

Pedal seti 100 TL

MAZDA 6 - METAL PEDAL SETİ -OTOMATİK VİTES - Yedek Parça ve Aksesuarlar sahibinden.com'da - 328537724

Ekli dosyayı görüntüle 11974

Bu arada atenza logosu gelmedi, satıcı tekrar kargo yapacak.
Sustalı anahtar kodlama ve uç yaptırma maliyeti nedir ,bir tane yedek lazım.Ürün indirimi kapanmak üzereymiş alalım bir ara yaptırırız. .

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sustalı anahtar kodlama ve uç yaptırma maliyeti nedir ,bir tane yedek lazım.Ürün indirimi kapanmak üzereymiş alalım bir ara yaptırırız. .

Benim aldığım sadece boş anahtar kabı ;) mevcut anahtarın çipi buna aktarılacak. Muhtemelen 10 liraya hallolur. Komple yedek anahtar isterseniz 12-16$ arası değişiyor fiyatlar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Geçen ay beyaz güvercinin kapı anahtarını yaptırırken usta 150 liraya olur demişti hocam.

Üst Alt