Mazda 6 GG (2002-08) Harici Takılacak USB Sd Kart Cihaz Tavsiyesi

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Merhaba arkadaşlar,

Bu konu bir yerlerde işlendi mi bulamadım o yüzden açma gereği duydum umarım tavsiyeleriniz ile ilk nesil M6 kullanıcılarına faydalı oluruz.

Biliyorsunuz ilk nesil M6 larda kullanılan 6 CD li Bose müzik sistemimiz de ne yazık ki Mp3 cd ler ve harici usb sd kart kullanamıyoruz.Bizim gibi uzun yolda müziksiz olmaz diyenlerdenseniz bu epey sorun oluyor.Merser deki Halil usta bu sisteme en uygun harici cihazın xcarlink olduğunu söylemişti.

Servis istek karşılığında getirtebileceğini söylediği bu ürünün montaj fiyatı olur ya da olmaz bilemiyorum.Ürün için bulduğum site
http://www.xcarlink.co.uk/home.php?cat=1

Buradaki ürünlerden eğer servis getirme sıkıntısı yaşar ise hangisi alınmalı , ucuz olsun benim olsun demeden bu fiyat yakınında ses kalitesinden kesinlikle ödün vermeden başka bir marka cihaz tavsiyeniz olursa kullanıcılara faydalı olacağını düşünüyorum.

Görüntüyü bozacak double din benzeri sistemler tercih edilebilir ama benim için kesinlikle kabul edilemez.
İlginiz için teşekkür ederim..

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bahsettiğin scarlinki yurt içiden ben almıştım fakat siteyi hatırlamıyorum
çok kullanışliydı sd kart ve usb takııyorrdu yanlış hatırlamıyorsam 1500 kdar şarkı alıyordu 99 ar tane olamk üzere 10 tane dosya yapılıyordu
orijinal teyp sökülüp arkasına soketi takmak suretiyla aktif hale geliyordu 3 yıl önce 125 tl almıştım

Moderatörün son düzenlenenleri:

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Merhaba arkadaşlar,

Bu konu bir yerlerde işlendi mi bulamadım o yüzden açma gereği duydum umarım tavsiyeleriniz ile ilk nesil M6 kullanıcılarına faydalı oluruz.

Biliyorsunuz ilk nesil M6 larda kullanılan 6 CD li Bose müzik sistemimiz de ne yazık ki Mp3 cd ler ve harici usb sd kart kullanamıyoruz.Bizim gibi uzun yolda müziksiz olmaz diyenlerdenseniz bu epey sorun oluyor.Merser deki Halil usta bu sisteme en uygun harici cihazın xcarlink olduğunu söylemişti.

Servis istek karşılığında getirtebileceğini söylediği bu ürünün montaj fiyatı olur ya da olmaz bilemiyorum.Ürün için bulduğum site
http://www.xcarlink.co.uk/home.php?cat=1

Buradaki ürünlerden eğer servis getirme sıkıntısı yaşar ise hangisi alınmalı , ucuz olsun benim olsun demeden bu fiyat yakınında ses kalitesinden kesinlikle ödün vermeden başka bir marka cihaz tavsiyeniz olursa kullanıcılara faydalı olacağını düşünüyorum.

Görüntüyü bozacak double din benzeri sistemler tercih edilebilir ama benim için kesinlikle kabul edilemez.
İlginiz için teşekkür ederim..
http://www.xcarlink.com.tr/ şu adrese baksana bi

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
sitede ne telefon nede bayi adresleri var

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Arkadaşlar bi el atıverin lütfen,

Bursa daki iki satıcıdan birine ulaşabildim o da şu an yok dedi ,ben de aşağıdaki sitedeki ürünü buldum yalnız açıklamasında 6 lı cd çalar olan sistemlerde çalışmaz gibi bir not gördüm ama ben mi yanlış okudum acaba.Montaj aşaması zaten servis de yapılacak eğer ürün doğru ise almak problem değil İngiltere de yaşayan arkadaşımız üzerinden alıp getirtmeyi -kargolatmayı düşünüyorum.

https://www.dynamicsounds.co.uk/xca...sb-sd-aux-adaptor.html?search=xcarlink&page=2

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

onurum41

Katılımcı
Aracınızda aux çıkışı varsa size fm transmitter alın diye tavsiye ederim. Aux kabloyla kullandığınızda çok iyi ses kalitesi elde ediyorsunuz!size fotoğrafını attığım cihazda usb,sd kart ve aux çıkışı mevcut.
523489d4f0d0ac7501c0962cf6b4e979.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
2 yıllık hort :)
Pazartesi hb den 67.40 TL ye satın aldığım Xiaomi Roidmi 3S Bluetooth ürünümü dün akşam teslim aldım :) bu sabah hazır dışarı çıkmışken deneyeyim dedim.
Kullanım amacımız zaten şehirdışı yolculuklarda olacağı için öncelik çalışıp çalışmadığı idi, telefona indirilen uygulaması ile bluetooth ile bağlandıktan sonra hem telefonda olan müzikler hem de Spotfy üzerinden gayet güzel dinleniyor. İstanbul da boş frekans yakalamak imkansız olduğu için ara frekanslarda hafif cızırtılı dinleniyor ki şehir dışı çok daha rahat ve net bir ses olacaktır.

Xiaomi Roidmi 3S Bluetooth Araç Şarj Cihazı Siyah Tüm Fiyatı

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
2 yıllık hort :)
Pazartesi hb den 67.40 TL ye satın aldığım Xiaomi Roidmi 3S Bluetooth ürünümü dün akşam teslim aldım :) bu sabah hazır dışarı çıkmışken deneyeyim dedim.
Kullanım amacımız zaten şehirdışı yolculuklarda olacağı için öncelik çalışıp çalışmadığı idi, telefona indirilen uygulaması ile bluetooth ile bağlandıktan sonra hem telefonda olan müzikler hem de Spotfy üzerinden gayet güzel dinleniyor. İstanbul da boş frekans yakalamak imkansız olduğu için ara frekanslarda hafif cızırtılı dinleniyor ki şehir dışı çok daha rahat ve net bir ses olacaktır.

Xiaomi Roidmi 3S Bluetooth Araç Şarj Cihazı Siyah Tüm Fiyatı

Güle güle kullan Naim abi :)

Üst Alt