Mazda 6 GG (2002-08) Aux Adaptörü (aliexpress)

M.SiX

Sessiz
Forumda bu aux olayını biraz daha geliştirmek bence faydalı olurmu bilmem. Bu adaptörü alan arkadaşım tabletten veya telefondan navigasyon kullanabilir. Lakin bluetooth ile tablet ve telefonu eleştirme olsa bu tadından yenmez. Böyle bir Android uygulaması mevcut mu bilmem. Kulaklık çağrı aygıtı donanımı olarak görmüyor tablet telefonu. Olsa süper bir multimadia olur.

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Forumda bu aux olayını biraz daha geliştirmek bence faydalı olurmu bilmem. Bu adaptörü alan arkadaşım tabletten veya telefondan navigasyon kullanabilir. Lakin bluetooth ile tablet ve telefonu eleştirme olsa bu tadından yenmez. Böyle bir Android uygulaması mevcut mu bilmem. Kulaklık çağrı aygıtı donanımı olarak görmüyor tablet telefonu. Olsa süper bir multimadia olur.
Zamanında bunun cevabını ben de aradım. Tablet telefonu paylaşım için görüyor. Onu yaptığını idda eden birkaç uygulama indirdim denedim, sonuç alamayınca vaz geçtim. Olsa hakkaten çağ atlatır :)

M.SiX

Sessiz
Yani hiç multimedia almaya gerek kalmazdı. Olsa bu olay daha çılgın fikirlerim bile mevcut. Mesela tabletin Samsung açılış logosunu (root lu olursa olur) mazda amblemi yapıp ve standed by dosyasını değiştirip enerji dosyası ile değiştireceksin son olarak açılış sesinide da zoom zoom yapacaksın. Tabi tablet elde kalmazsa. :):)Kontağı aç tablet açılır zoom zoom ve uçan kartal. :)

Üst Alt