Mazda 6 GG (2002-08) 2.3 Sport Kısa Far Sorunu

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bugün Mazda Mepaz ile görüştüm farlarda indirim kapsam dışıymış neden diye sorduğumda kaporta grubuna giriyormuş bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bugün Mazda Mepaz ile görüştüm farlarda indirim kapsam dışıymış neden diye sorduğumda kaporta grubuna giriyormuş bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı.
Bilgim yok ama mantıklı bir şey değil bence, aksesuar indirime tabi oluyorsa, her türlü parça indirim dahilinde olmalı...

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
@dr_azoom bilgi verir belki, indirimli olması lazım, bir yanlışlık olmalı
Mazda Herter ile marşyipel ve spoiler için görüştüm geri dönüş bile sağlamadılar son olarak yarın Yeni Mazda ile görüşecegim indirim yaparlarsa oradan alacağım sonuçta ucuz bir malzeme değil bir çift far 2.260 tl :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mazda Herter ile marşyipel ve spoiler için görüştüm geri dönüş bile sağlamadılar son olarak yarın Yeni Mazda ile görüşecegim indirim yaparlarsa oradan alacağım sonuçta ucuz bir malzeme değil bir çift far 2.260 tl :)
Far fiyatı öyle evet ucuz olmuyor maalesef, Herter geri dönüş yapacağı bir konuda kasten askıya alacağını sanmıyorum yoğunluk mu var yoksa not almayı unuttular diye aklıma geliyor. Muğla Gören le görüşmenizi tavsiye ederim

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Far fiyatı öyle evet ucuz olmuyor maalesef, Herter geri dönüş yapacağı bir konuda kasten askıya alacağını sanmıyorum yoğunluk mu var yoksa not almayı unuttular diye aklıma geliyor. Muğla Gören le görüşmenizi tavsiye ederim

Muğla gören otoda benden istediğim ürünler ile alakalı mail istedi, bugün 8 gün oldu ama dönüş yapılmadı.

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Mugla Gören ile aksesuar için görüştüm malesef geri dönüşleri olmadı. Tercihim Yeni Mazda aksesuar için görüşmüştüm aksesuar ve far siparişini onlara vereceğim.

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Spoiler varmıymış ?
Malesef yokmuş iki farklı spoiler varmış birisi 800 küsur biri 900 lira civarı sipariş ile gelecek dediler bende spoiler kalsın dedim marşyipeli alacağım ordan.

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power

Whatsapp'tan yazıştık istedikleri malzemeleri bi sadece spoilerde sorun var , aksesuar katoloğda hb için olanı var sedan için yok

Üst Alt