Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 6 2017 - Barcelona'da Bir Gün

Konu, 'Video' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Eğlenceli bir video olmuş ve Mazda hayranlığından bolca bahsedilmiş. Timur abiyi daha çok teknoloji alanında izlerdik hep ilk defa araba incelemesinde gördüm ve bunu da Mazda ile yapması ayrıca bir keyifli olmuş :) İyi seyirler.

romulus, domestos, Adem Usta ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. MutluTEKİR

MutluTEKİR Aktif

Araç Markası:
    2010 Mazda3 98500km
    Araç Renk ve Tip:
    Granit Gri - Sedan
    Araba güzel de, anlatanları sevemedim. Mazda harici herşeyi konuşmuşlar. Öyle ki dönel kavşak içindeki araca yol verilmesini bile enteresan diye anlatıyorlar...

3. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Mutlu hocam, normaldir çünkü Timur abinin işi bu değil oda diyor zaten araba işlerinden çok anlamam diye, o genelde teknoloji ürünleri tanıtımları yapar, uzmanlık alanı o. Ama işin içinde Mazda olunca izlemek isteyen olur diye paylaştım zaten :) Timur abi candır.

domestos bunu beğendi.
  4. hagakure

hagakure Aktif

Araç Markası:
    2004 Mazda 6
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya
    Beğendim :)
    Bu testleri zaten yeni araç tanıtımlarında profesyoneller fazlası ile yapıyor.Bizlere son kullanıcı yarumları anlatımları gerekli, ben de anlatacak olsam teknik detaylardan çok bana verdiği hissi izleyiciye aktarmak isterdim.

domestos, Adem Usta ve ezmocesteri bunu beğendi.
  5. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Araba çok güzel be :)

domestos, hagakure ve Adem Usta bunu beğendi.
  6. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

paylaşım için tşk zevkle izledim kusur aramadım arıcak olsa idim kendimde daha çok kusur bulurdum Mazda6 Wagon salon araçları hep sevmişimdir bu aracın sahibi olmak isterdim ..

universitely76, domestos ve hagakure bunu beğendi.
  7. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Video konseptini bende beğendim. Bence önemli olan, son kullanıcının tecrübe ve yorumları. Arabaya söyleyebileceğim iki şey var, iç döşemenin açık olmasını hiç bir şekilde beğenmiyorum, ikincisi de otomatik olmalı. :)

Dizel motorun nasıl sessiz olduğu hususunda ip uçları da veriliyor, gerçi biz daha önce bu bilgilere ulaşıp, forumda paylaşmıştık. Ayrıca; İspanya'daki Katalan toplumunun durumu hakkında bilgilere de ulaşmış olduk. :)

hagakure bunu beğendi.
  8. MutluTEKİR

MutluTEKİR Aktif

Araç Markası:
    2010 Mazda3 98500km
    Araç Renk ve Tip:
    Granit Gri - Sedan
    Zevkler ve renkler yine.
    Timur beyi tanımam. Mazda 6 sw tanıtımı olunca ister istemez bir Otomobil Dünyam, Otopark, Carviser gibi bir anlatım bekledim. Başlangıç güzeldi fakat sonraki ikili diyalogların fazlalığı sıktı beni, belki de anlatılanları bilmemden kaynaklı.

Aracın içini ise çok beğendim. Beyaz ve siyahın uyumu kesinlikle güzel bir kontrast yaratmış ve ferahlık sağlamış bence.

9. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Ben de beyaz ya da krem iç döşemeyi sevenlerdenim

domestos bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş