Mazda 5 Yıl Garanti Hizmeti Vermeye Başladı

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
RCTLlL.jpg

Mazda Türkiye, 2015 model araçların satışı ile birlikte Mazdaseverlerin sürüş keyiflerini arttıracak +2 yıl garanti hizmetini sunmaya başladı.

Mazda 5 Yıl Garanti ile ilgili olarak Mazda Türkiye Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Tamer Atsan: “Mazda 5 Yıl Garanti belirtilen koşullar sağlandığında 3yıl /100.000 km olan üretici garanti süresini 5 yıl/150.000 km‘ye kadar uzatılabildiği bir sigorta sistemidir. Hizmet kapsamında, aracına tutku ile bağlı olan ve bakımına dikkat eden kullanıcılar otomobillerini yıllar boyu ilk günkü değerinde kullanma şansına sahip olacaklar.” dedi.

Mazda 5 Yıl Garanti’nin geçerli olabilmesi için aracın ilk satış tarihinden itibaren tüm bakım ve onarımlarının Mazda Yetkili Servisleri’nde yapılmış olması gerekmektedir. Mazda 5 Yıl Garanti müşterilere, 4. ve 5.yıl oluşabilecek beklenmedik arızaların masraflarını düşünmeksizin huzur içinde sürüş keyfi sunar ve kullanıcılar araç değişimi söz konusu olduğunda da 2.el değerini korumanın keyfini yaşarlar.

Mazda 5 Yıl Garanti araç satışı esnasında ilgili sertifikaların araç sahibi tarafından imzalanarak onaylanması ile devreye alınıyor.

chacha

Katılımcı
Araç Markası
2014 Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - HB
Biz 2014 model araç sahipleri de yararlanabilsek keşke herhangi bir ücret farkı olmadan. Var mıdır acaba böyle bir planları?

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
5 yıl garanti demek 5 yıl servise bağımlı kalmak demek. Sevinsek mi? ağlasak mı? bilemiyorum. Neyse şimdilik sıfır araç alma gibi bir durumum olmadığı için sıfır araç alacaklara hayırlı olsun. Ayrıca 2014 yılında araç alanlarada bir güzellik yapılsa tadından yenmez...

chaos

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
+2 yıl garanti ne zamandır olan birşey, yenilik nerde anlamadım?

10r37uc.jpg

Ücretsiz mi olmuş acaba?

Ben yaptırmadım çünkü anladığım kadarıyla bu Mazda'nın garantisi değil, bir nevi büyük arızaları karşılayan kasko gibi birşey.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yeni bir proje değil ama ancak bu kadar sürede hayata geçmesine çok şey diyebilirim ama susmak en güzeli...

Hayırlı olsun demek en güzeli...

Üst Alt