Mazda 323F BJ (1999-03) Astina Tanıtım ve İnceleme Videosu

Starhan95

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 hb 1.5 1999
Araç Renk ve Tip
Bordo - Astina (Hb)
Oğuzhan abi videoyu yeni izledim. Senin aracı gördükten sonra benim astınadan soğudum.
Bende ki 99 1.5 hava ve ateşleme sorununu çözdükten sonra biraz güçlendirmek istiyorum. Hayran kaldım Allah kaza bela vermesin.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Starhan95

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 hb 1.5 1999
Araç Renk ve Tip
Bordo - Astina (Hb)
Biraz önce okudum Gonzales satılmış 2020 yılında acaba şuan ki sahibi kimdir ? Satmayı düşünür mü ? Satar işe talip olabilirim yaklaşık 3-4 gün oldu foruma gireli yalnız şunu anladım gerçekten burdaki arkadaşlık diğer sosyal medyada ki gibi lafta sözde kalmıyor sizi tanıdığım için gerçekten minnettarım

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Biraz önce okudum Gonzales satılmış 2020 yılında acaba şuan ki sahibi kimdir ? Satmayı düşünür mü ? Satar işe talip olabilirim yaklaşık 3-4 gün oldu foruma gireli yalnız şunu anladım gerçekten burdaki arkadaşlık diğer sosyal medyada ki gibi lafta sözde kalmıyor sizi tanıdığım için gerçekten minnettarım
Samimi düşüncelerin için teşekkürler.
Gonzales şimdilik Gaziantep'te.

:)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Satılsa ben alacağım geri ama değil maalesef :)

Celal Özer

Sessiz
Araç Markası
1999 Mazda 323f 1.8 BJ
Araç Renk ve Tip
Kahverengi Hatchback
Gonzales'e iltifat ediyor sunuz ,
Şuan satlık değil , satışa çıktığı zaman İlk teklif Oğuzhan Bey e edilir
Talip olmazsa size düşer,
Abs-Airbag-tcs gibi donanımlar aktiftir, gösterge panelinde ki bütün ışıklar aktiftir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gonzales emin ellerde
Gaziantep te

Son düzenleme:

Celal Özer

Sessiz
Araç Markası
1999 Mazda 323f 1.8 BJ
Araç Renk ve Tip
Kahverengi Hatchback
Satılsa ben alacağım geri ama değil maalesef :)
Gonzales in orjinalliğine dikkat ediyoruz lastiği bile önceki tercübeli sahiplerinin kullandığı model ve markayı kullanıyoruz çünkü araba özel ,Yanı Gonzalez her şeyin en iyisini hak ediyor ,Oğuzhan Bey yazın Aydın'a tatile geleceğim, Size emaktarınız Gonzales i göstereceğim

Ekli dosyalar

• IMG_20220509_205456.jpg
    IMG_20220509_205456.jpg
    101.2 KB · Görüntüleme: 16
Moderatörün son düzenlenenleri:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Gonzales in orjinalliğine dikkat ediyoruz lastiği bile önceki tercübeli sahiplerinin kullandığı model ve markayı kullanıyoruz çünkü araba özel ,Yanı Gonzalez her şeyin en iyisini hak ediyor ,Oğuzhan Bey yazın Aydın'a tatile geleceğim, Size emaktarınız Gonzales i göstereceğim
Lastiği başka marka alabilirsiniz ya o kadar da değil :D
Bu arada Aydın'da değilim artık Eskişehir'de ikamet ediyorum. Gonzalese dikkat ettiğiniz için teşekkür ederim.

aslanz61

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323f
Bu marşbiyellerden nerden bulabiliriz yurtdışı mı yoksa burda mı yaptırdınız. 2001 model var bende taktırmak istiyorum

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bu marşbiyellerden nerden bulabiliriz yurtdışı mı yoksa burda mı yaptırdınız. 2001 model var bende taktırmak istiyorum
Mazdanın orijinal aksesuarı, servise sorabilirsiniz veya yurtdışından araştırabilirsiniz. Uzunluğundan dolayı yurtdışından kargo sıkıntı oluyor ben iki parça getirtip burada birleştirmiştim. Parça kodu: B30K V4 910F

Üst Alt