Mazda 323F 2.0 Dizel :)

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Show tv yi ayarlama imkanım olur bu güzelligi yaparım fakat ilk önce bir organizasyonu belırleyelım fotografcımız herşeyimiz hazır olacak tum hepsını ben ayarlayacagım organızasyonun parcaları bunlar katılanlara hedıyeler falan zamanı gelınce hepsını yazacagım ve emınım kı gerı cevıren olmayacaktır :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Show tv yi ayarlama imkanım olur bu güzelligi yaparım fakat ilk önce bir organizasyonu belırleyelım fotografcımız herşeyimiz hazır olacak tum hepsını ben ayarlayacagım organızasyonun parcaları bunlar katılanlara hedıyeler falan zamanı gelınce hepsını yazacagım ve emınım kı gerı cevıren olmayacaktır :)
Umarım bu gelişmeler bir çok üyemizin iştahını kabartır... :) :)

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
inşallah yaparız ben şahsen istiyorum inşallah üniversite sınavı yada kayıt zamanına denk gelmez