Mazda 323 Tablet Montajı

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Genel olarak double ekranlar fiyat olarak tablete gore pahali oluyor tableti cama tutturmak erisimi zorlastiriyor pano sektorunde kullanilan pano anahtari asma krosesi bu konuda bana baya bi faydali oldu teypin ustundeki saatin sag ve sol tarafina birer tane yapistirsim bir tanede tabletin arkasina havalandirmaya denk gelecek sekilde tableti taktim gayet saglam oldu kulaklik soketi ile tabletden teypin aux una bagladim sarj icinde htc 1A cakmaklik sarji aldim sonuc gayet guzel
a30807198a7841530fb51865f0ecc488.jpg

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Maliyet olarak ekonomik olabilir ama fayda olarak tartışılır.

Birde havalandırmaya engel olmuyor mu bu?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Arkada baya bi yer var yukari ufluyor direk

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Pratik olmuş. Ama ben ön konsolda böyle bir şeyle yolculuk edemem :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Aslinda teypi ile saati cokup altina monte ettim sadece ekran gozukuyor idi ama anfi ile ses olayini cozemedim sikinti cikardi fazlada ugrasmadim ugrassam guzel bi gorunum elde ederdim

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Tablet 100tl olunca double yakismaz :-D

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Kadir sen nereliydin...Ufaktan bi Karadeniz zekası sezdim sende vallaha helal?az paraya çok köfte nasıl olur işte ispatı amfi ile desteklersen bence çokdaha iyi olur android işletim sistemli double in in ucuz versiyonu işte ne ararsan yükle kullan multimedya yerine bi ipad mi alsam aux girişimde var bak aklıma girdin kadir ıraaaatdur çocuk :)
Düşünüyorumda aracımda ios keyfi navigasyon var facebook google youtube fizy hepsi var kullanımı kolay ekran kalitesi tatminkar aux girişimde mevcut neden olmasın?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Proje güzel demiştim ama sahiplenen olur diye düşünmemiştim, Kadir telif hakkını iste bence... :p

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Kadir sen nereliydin...Ufaktan bi Karadeniz zekası sezdim sende vallaha helal?az paraya çok köfte nasıl olur işte ispatı amfi ile desteklersen bence çokdaha iyi olur android işletim sistemli double in in ucuz versiyonu işte ne ararsan yükle kullan multimedya yerine bi ipad mi alsam aux girişimde var bak aklıma girdin kadir ıraaaatdur çocuk :)
Düşünüyorumda aracımda ios keyfi navigasyon var facebook google youtube fizy hepsi var kullanımı kolay ekran kalitesi tatminkar aux girişimde mevcut neden olmasın?
Sinopluyum karadenizin en uzun burunu :-D
Lg teyp cadence anfi bas mid var aracda
Burdaki amac zaten fiyat ve kullanabilirlik doublela farkli yerlere gidebilisiniz sokmen gerekir gittigin yer guvenli degildir double mi ugrascan sokmen icin cek al tableti online internet video net takil yani :-D

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Görsellik olarak pek Orjinal durmasada benim savunduğum "en iyisi işini görendir" tezine göre gayet güzel olmuş. O0

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Maliyet savunulabilir, iş görebilir, proje harika olabilir...

Fakat; al şu tableti, üzerine de Xxx tutarında yeni Türkiye lirası deseler, şahsen montaj yapmam...

1-Dikkat dağıtıcı
2-Tarzım değil
3-Bir gün hırkız beyin dikkatini çeker, cam da gider tablette...

:D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yeri hazir alt kisimda ilk basda alta monte ettim cuk diyede oldu ama ses kontorlu sikinti cikarsi anfi yuksek ayara ayarli oldugu icin araya bass kontrol universal taktim ama bu seferde sesde kayip yasadim uzun bi zaman lazim bide kumandali teyp teypi tabletin arkasina monte edip kullaniliyor genelde butun uygulamalar boyle bide tablet kaytirik bisey oldugu icin pek ugrasmadim kaliteli bi tablet olsa ugrasirdim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu girişimci ruhun tozlu raflarda kalmasına gönlüm razı gelmedi... Belki birilerine ilham kaynağı olabilir... ::)

Üst Alt