Mazda 323 Hayranları Ege'de Buluşuyor!

PiGme ve ben bu buluşmaya geliyoruz.
Muhtemelen İstanbul'dan da 1 veya 2 araçlık katılım olacak.
Antalya, Balıkesir, Afyon, Denizli ve şuan hatırlamadığım illerden de katılım olacak. Ege'nin misafirperverliğine güveniyoruz :D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
PiGme ve ben bu buluşmaya geliyoruz.
Muhtemelen İstanbul'dan da 1 veya 2 araçlık katılım olacak.
Antalya, Balıkesir, Afyon, Denizli ve şuan hatırlamadığım illerden de katılım olacak. Ege'nin misafirperverliğine güveniyoruz :D
Ooo süpermiş Mustafa abi. Bakarsın şartlar oluşur bende gelirim :)

Biz Uyumsuz Bülo ve muhtemelen yanımızda 2 kişi daha olacak şekilde 25 nde sabaha karşı yola çıkıp kahvaltıyı İzmir'de yapacak şekilde yola çıkacağız. @Hüsnü abi ve @Mesut komutanla buluşup C.tesi gününü beraber takılarak geçireceğiz. Gece nerde ve ne şekilde uyuruz bilemiyorum (muhtemelen kafalar matiz olacak) :D Pazar günü de buluşmaya katılıp sonrasında oradan tekrar yola çıkıp geri döneceğiz. Şimdilik plan/program bu şekilde bizde. Sen de kendini bir şekilde ayarlayıp bu süre içinde bir şekilde yolunu bizimle kesiştirirsin :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Büyük ihtimal Çanakkale görevi var, inşallah olmaz ve bende Oğuzhan a yoldaş olurum...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Irgatız dedik ya... Birileri yerinde durmuyor yola devam ediyor, bizde mecburen ırgatlığa devam...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Konuya bir güncel çekeyim :) Benim gitme durumum çok net değil son gün belli olacak. Katılmak isteyenler facebook sayfasından irtibata geçebilir düzenleyen arkadaşlar ile ;)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Niyetlenir gibi olduk ama sağolsun devletimiz "yok öyle gezmek" diyerek bedava angarya görevi yapıştırınca sesimiz soluğumuz kesildi... ;D

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Üst Alt