Mazda 323 Doch Motor Nereden Temin Edebilirim

Araç Markası
Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Gri
Arkadaşlar bende 323 hb var ben bunun motorunu değiştirmek istiyorum sandık motor yada temiz bir şeyde ola olur ama orjinallden ayrılmadan uydurma bi motor degilde dosh motoru nereden bulabilirim ve ne kadara maal olur bu bana randuman alabilirmiyim bi fikir verin bana herkeze iyi forumlar

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Çıkmacılara hurdacılara bakman lazım. Şuan aracın 1.6 karbüratörlü sanırım. Sadece motoru almak iş bitmez yalnız. Swap işi motoru aldın taktınla olmaz. Ecu gerekiyor vs. Karbüratörlü bir aracı enjeksiyonluya çeviriyorsun planda olmayan şeyler illaki çıkacaktır. Eğer aracın çok temizse gerçekten buna değecekse bu işe girmelisin. En iyi şartlarda 10 bin TL gider. Aracını sat 10 bin koy üstüne BA kasa 1.8 Familia al keyfine bak ;)

Araç Markası
Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Gri
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abi aracım iç temizlik olsun kaporta olsun temiz durumda bunun haricinde başka araba da var ama 323 e bi zaafım var bide ilk aracım buydu km 300 bine yaklaştı karbüratör lü evet ama buna güzel bi motor takıp nostalji aracı gibi yapmak istiyorum benden sonrakilere miras kalsın ayda birde ben kullanırım öyle Ferrari gibi maşallah :)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Abi aracım iç temizlik olsun kaporta olsun temiz durumda bunun haricinde başka araba da var ama 323 e bi zaafım var bide ilk aracım buydu km 300 bine yaklaştı karbüratör lü evet ama buna güzel bi motor takıp nostalji aracı gibi yapmak istiyorum benden sonrakilere miras kalsın ayda birde ben kullanırım öyle Ferrari gibi maşallah :)
Proje arabası yapacağım hobi amaçlı uğraşacağım diyorsan maddi anlamda da sıkıntın yoksa keyif senin tabiki :) Biz elimizden geleni yapmaya çalışırız.

MAZDA GTX -GTR TURBO KOMPLE SWAPLIK MOTOR - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da - 382465017
Bu satıcıyla bir görüş projesi yarım kalmış motor yanında beyinde veriyor ;)

Son düzenleme:
Araç Markası
Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Gri
Teşekkürler bi sorim ben bunu bide ruhsata nasıl isletiyoruz bunalrı çok sıkıntılı iş diyorlar ama bı bilginiz varmı bu konuyla ilgili

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ruhsata işletme sıkıntılı olmaz, orası işin devede tüy kısmı. :)

Fatura varsa da en kolay kısmı yoksa da aranızda alım satım sözleşmesi mutlaka yapın.

Araç Markası
Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Gri
Anladım inşallah sağlıklı birşey yapabilirim teşekkürler

Üst Alt