Mazda 323 BJ (1999-03) Hava Akışmetre Temizliği Nasıl Yapılır?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Harika güzellikte ve doğallıkta olmuş... :) Video altına "ürün yerleştirme vardır" uyarısı koysaydık iyiymiş... Süzme Yoğurt reklamı yapmışız çaktırmadan... :p :D

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Süper olmuş tebrikler, böyle doğal videolar insanlar arıyor zaten, bu işlemi herkes yapabilir aslında video insanı teşvik ediyor, elinize sağlık

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Elleriniz dert görmesin ustadlarım :) eski mazda 3'ümde de temizlemiştim aynı şekilde.
Benim 626 da da aynıdır muhtemelen. Bakayım, aynıysa yazarım buradan. Bu temizlik ihtiyacının hasıl olduğunu nasıl anlarız?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Elleriniz dert görmesin ustadlarım :) eski mazda 3'ümde de temizlemiştim aynı şekilde.
Benim 626 da da aynıdır muhtemelen. Bakayım, aynıysa yazarım buradan. Bu temizlik ihtiyacının hasıl olduğunu nasıl anlarız?
Video olmadı fotoğraflamayı unutmayasın ha :) Temizlik ihtiyacının hasıl olduğunu anlamaya gerek kalmadan yapmak lazım belirli periyotlarla, bu temizlikten sonra farkın hissedildiği söyleniyor

HAKAN24

Katılımcı
Araç Markası
2007 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Tebrikler. Özellikle video ve resimli paylaşımlar çok çok faydalı. Sizde bunu en güzel şekilde yapmışsınız. Teşekkürler..

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Bizdeki olan da bu.

Merak ettiğim, o bogazi bütün olarak sökmeden, yalnızca soketin takıldığı yukarıdaki o plastik parçayı sökerek temizliği yapamaz miyiz?

Ekli dosyalar

• 20160815_175422_HDR-1.jpg
    20160815_175422_HDR-1.jpg
    103.4 KB · Görüntüleme: 61

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bizdeki olan da bu.

Merak ettiğim, o bogazi bütün olarak sökmeden, yalnızca soketin takıldığı yukarıdaki o plastik parçayı sökerek temizliği yapamaz miyiz?
Çapraz olan iki adet vidayı sökünce çıkması lazım sizinki daha basit Mazda 3 gibi ;)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hava akış metrenin yeri Mazda 3 ten basitmiş :)

Üst Alt