Mazda 323 BJ (1999-00) Broşür

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Kitapçıktaki araçlar full görünüyor ama aynaların rengi araç gövde rengi ile aynı değil! Demek ilk çıktığında tüm aynalar siyahmış :D

Full modelin 2.0 Dizel motoru olacak binecen paşa paşa 8)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kitapçıktaki araçlar full görünüyor ama aynaların rengi araç gövde rengi ile aynı değil! Demek ilk çıktığında tüm aynalar siyahmış :D

Full modelin 2.0 Dizel motoru olacak binecen paşa paşa 8)
Turbo dizel 2.0 versiyonu varmış :) Bir şey daha var yan hava yastıkları 2 hava yastığı kadar ve kafayı da koruyor bir yerde daha okumuştum bunu kafayı da koruyan yan hava yastıkları diye bahsetmişlerdi. Perde hava yastığı görevide görüyor. Broşürde aryıca bilmediğim şeyleride gördüm ;)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Turbo yazmayı unutmuşum düz ve turbo olmak üzere 2 tane dizel motor seçeneği varmış. Birde broşürde turbo dizel motorun yanında NEU ibaresi var. Demekki ilk önce düz dizel çıkarmışlar ardından turbo dizeli. İzmirde satışta olanda Almanya'dan gelme turbo dizel...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Turbo yazmayı unutmuşum düz ve turbo olmak üzere 2 tane dizel motor seçeneği varmış. Birde broşürde turbo dizel motorun yanında NEU ibaresi var. Demekki ilk önce düz dizel çıkarmışlar ardından turbo dizeli. İzmirde satışta olanda Almanya'dan gelme turbo dizel...
Evet abi o makyajlı kasa. Onunda var broşürü ekleyeceğim yakın zamanda ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Neu olanı direkt enjeksiyonlu olanı, Okuyunca gülmüştüm, Neu direktein spritzung turbo diesel yazıyordu aklımda kaldığı kadarıyla... spritze, püskürtme oluyor burada... :D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Neu olanı direkt enjeksiyonlu olanı, Okuyunca gülmüştüm, Neu direktein spritzung turbo diesel yazıyordu aklımda kaldığı kadarıyla... spritze, püskürtme oluyor burada... :D
Almancanı konuştur bakalım :p

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Uzun zaman Mazda Türkiye dahil M6 nın kitapçığını aradım ama malesef bulamadım.Netten indirdiğim ingilizce pdf ile idare ediyorum, daha önce ilk sahibinden almış olduğum 98 626 nın orjinal kitapçık, kriko ve takım anahtarını gözüm gibi bakarak saklıyorum..

Hiç belli olmaz belki günün birinde birisi dolapta saklamaktan sıkılıp M6 kitapçığını satılığa çıkarır şans..

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Uzun zaman Mazda Türkiye dahil M6 nın kitapçığını aradım ama malesef bulamadım.Netten indirdiğim ingilizce pdf ile idare ediyorum, daha önce ilk sahibinden almış olduğum 98 626 nın orjinal kitapçık, kriko ve takım anahtarını gözüm gibi bakarak saklıyorum..

Hiç belli olmaz belki günün birinde birisi dolapta saklamaktan sıkılıp M6 kitapçığını satılığa çıkarır şans..
Maşallah.

Üst Alt