Mazda 323 BG (1989-94) Klima Taktırma

memocan89

Sessiz
Arkadaşlar benim arabaya klima takılır mı takılırsa randımanlı olur mu kaça patlar bana? Çıkmacılardan bulabilir miyim?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bir kaç yerde bu ve benzeri girişimler okumuştum... Bir kısım kullanıcı randıman vermediğini, bir kaç kişi memnun olduğunu yazmıştı.

Çıkma parçacılarda bulmak mümkün oluyor ve 1500-2000 TL aralığında maliyetinin olduğunu okumuşluğum var.

Bana sorarsan da; tavsiye etmem...

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bende 91 323 hb aracım için baya aramıştım.
Telefonla ulaştıklarım 2500 tl civarı fiyatlar vermişlerdi.
Bu sistemler orjinal değildi, sonradan araca uydurularak yapılıyordu.

Birde veysel otoda orjinal çıkma vardı. Onun fiyatını hatırtlamıyorum ama oda çok ucuz değildi.

Araçlar eski olduğu için izolasyonları zayıf bilumum yerden hava giriyor içeri. O yüzden çok verimli olmayacağı görüşündeyim.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bende BG kasa klimalı 323 vardı çok verimli değildi ama rahatlatıyordu. 2000 TL kafadan gider sanırım.

SemihC

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Anahtar teslim 1500-1800 arasına istanbul ikitelli atatürk sanayi sitesinde takıyorlar cumartesi günü bizzat gidip sordum ne kadar saglıklı olur bilmiyorum ama arkadaşta 1994 bg var sonradan takılma klimalı donduruyo resmen bende taktırma niyetindeyim malesef dügünüm var bu yaz şuan bekliyecek biraz taktıranlara sormak lazım tabiki

Mustapha_topal

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bugün Fuat usta ile sohbet ederken konusu geçmişti. Klimasız 626 almış birisi ona klima takıcaz 1500 lira maliyeti var demişti. Bu zannedersem indirimli servis fiyatı ;) dışarıda yaptırmaktansa servis iyidir :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Bugün Fuat usta ile sohbet ederken konusu geçmişti. Klimasız 626 almış birisi ona klima takıcaz 1500 lira maliyeti var demişti. Bu zannedersem indirimli servis fiyatı ;) dışarıda yaptırmaktansa servis iyidir :)
Çıkma fiyatıdır o, serviste takmaya kalksan indirimli halde 5.000 TL yi bulur

Üst Alt