Mazda 323 BA (1994-98) Motor Kulağı Tavsiyesi

VolkanSrky

Sessiz
Arkadaşlar motor kulaklarını değiştirmeyi düşünüyorum araçda titreşim yüksek seviyede hissediliyor orjinal alma imkanım yok tabiki 4 kulak fiyarından üstü tek kulağa denk geliyor. Yan sanayi ürünlerde hangi marka tavsiye edersiniz acaba Ecko marka nasıldır ?

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Ben ön-arka-sağ ön kulakları değiştirdim. Hepsi kopuktu. Orijinal parçalar nasıl olurdu bilmiyorum çünkü aracın ilk sahibi değilim. Değiştirdikten sonra motorun sallantısı azaldı kabine gelen titreşim azaldı. Daha iyi olamaz mı ? Olabilir ama orijinal kulaklar 1000 tlyi geçiyordu ben 3 ünü yanlış değilsem 200 e yakın bi fiyata hallettim memnunum. Tayvan malıydı markasını yazmadım açıkçası.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Lantisler için Mounuteg diye Tayvan malı bir takoz duydum.

Ekko yanlış bilmiyorsam yerli üretim.

Çin malı olmadığı sürece iş görür diye düşünüyorum :)

İhtiyalarınızı @jakopar dan temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlı ve ilgili bir işletme

Moderatörün son düzenlenenleri:

VolkanSrky

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkür ediyorum yorumlar için.. Kendi parçacım var fiyatları çok uygun kendisinde EKKO marka kulaklar var bir şikayet gelmedi dedi ama benim titreşim sıkıntımı giderebilir mi o kulaklar bilmiyorum daha kaliteli bi kulakda sanırım orjinal olarak var çünkü piyasadaki tüm kulaklar hemen hemen aynı sadece fiyatlar değişik.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Teşekkür ediyorum yorumlar için.. Kendi parçacım var fiyatları çok uygun kendisinde EKKO marka kulaklar var bir şikayet gelmedi dedi ama benim titreşim sıkıntımı giderebilir mi o kulaklar bilmiyorum daha kaliteli bi kulakda sanırım orjinal olarak var çünkü piyasadaki tüm kulaklar hemen hemen aynı sadece fiyatlar değişik.
Aynen öyle. Yan sanayi olanlarda kalite hemen hemen aynı.
Ayrıca konuya göz atabilirsiniz.
http://www.mazdagaraj.com/konular/35-mazda-323-bj-titreme-motor-kulagi-sorunu.html

kenan_ks

Sessiz
Araç Markası
1998 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Mavi-Sedan
S.a arkadaşım ben 2 tanesini değiştirdim bi arka kulak kaldı onuda değiştirecem çok fark ediyor titreşimde vites geçişlerinde. motordaki sarsıntı gidiyor. Yedek parçacım var fiaytlar uygun hemde kaliteli istersen numarasını verebilirim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
S.a arkadaşım ben 2 tanesini değiştirdim bi arka kulak kaldı onuda değiştirecem çok fark ediyor titreşimde vites geçişlerinde. motordaki sarsıntı gidiyor. Yedek parçacım var fiaytlar uygun hemde kaliteli istersen numarasını verebilirim.
Geçmiş olsun. :) Yedek parça temini yaptığın yeri aşağıdaki konuda paylaşırsan, ihtiyacı olanlara yardımcı olursun. Teşekkürler.

http://www.mazdagaraj.com/konular/700-mazda-yedek-parca-siteleri.html

civler

Katılımcı
Araç Markası
2000-Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri Hatcback
Geçmiş olsun. Ben bu konuda henüz bir sorun yaşamadım, fazla bir bilgim yok.

Üst Alt