Mazda 323 BA (1994-98) Lantis Rolanti Dengesizliği (Videolu)

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Geçen hafta böyle bir problem yoktu, bugün tekrar başladı, özellikle video çektim görün diye, aracı ilk aldığımda bu şekildeydi sonra bir süre düzelir gibi oldu, geçen hafta hiç yoktu. Bu sorunu acil çözmem gerekiyor, yarın aracı pazara götürüyorum, müşteri çıkmaz ama çıkarsa aracı bu şekilde teslim edemem :(

Not: Benzinde tamamen stabil.

Filtre kutusunda motora giden kalın plastik boru var, ( [member=4]kadir[/member] in ilanındaki boruya benzer) bu borunun ağız kısmı çatlaktı. LPG ustası o kısmı iyice sardı ama değiştirirsen iyi olur demişti, bu borudan dolayı yapıyor olabilir mi ?

Mazda Lantis Rolanti Ayarsızlığı

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Benzinde stabilse eğer;

Suyun tam olduğundan emin ol, borularda ve sistem hava alan yer olup olmadığına bak, egzozda delik var mı kontrol et, buji kablolarını ölçtür değerleri yerinde mi...

Aklıma gelenler bunlar.

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Yarın pazara götürüyorum, muhtemelen pazarda alıcı çıkmaz, galerilerden bulduğum bazı araçlar var anlaştığım galeriye takasta vereceğim.

Bisey dikkatimi cekti potansiyel metrenin takili oldugu 30 cm lik kalin hortum bayagi bir catlak var delik degil. Sebebi olabilir mi ustad larim

Üst Alt