Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 323 BA (1994-98) Lantis Hakkında Teknik Bilgiler Nelerdir?

Konu, 'Teknik Özellikler & Kılavuzlar' kısmında sekand tarafından paylaşıldı.

1. sekand

sekand Sessiz

Arkadaşlar hayırlı geceler. Yeni aldığım 1999 lantisin teknik özelliklerini bulamadım. Sitede var ama yorumlarda vede gördüğüm kadarıyla veriler yanlış gibi. Ayrıca sahibinden falan baktım 99 lantisde göremedimki oradan kopya çekip özelliklerine bakayım. Birinci ülkemizde 99 model lantis sayısı azmıdır? İkincisi 98 ile arasında fark varmıdır varsa nedir? Üçüncüsü bunun tam özelliklerini nerde bulabilirim. Güvenlik, mekanik vs. özellikleri nelerdir. Mesela imbobilizer varmı gibi.? Kolay gelsin

2. TurkishPower

TurkishPower Sessiz

Ülkemizdeki 323F Lantisin 99 modeli yok diye biliyorum hatta dünyada da yok diye biliyorum.

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    mustafayk ve sekand bunu beğendi.
  4. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    99 model Lantis bende yok diye biliyorum. Gümrük girdiyse model yılı farklı yazılmış olabilir.

Mekanik hepsi aynı donanımı aracı 1 hafta kullanarak anlarsınız zaten :)

mustafayk ve domestos bunu beğendi.
  5. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    99 Lantis bulamaman normal üretimi 98 de bitti çünkü. Yerini 323f Astina aldı. Sizin aracınız bayide kalmıştır 99 model diye satmışlardır.

sekand bunu beğendi.
  6. sekand

sekand Sessiz

Peki bu 2003 e kadar olan ve astina adını alan şey lantis içinde geçerli değilmi. Benim ruhsatta 99 yazıyor. Anlamadım valla

7. sekand

sekand Sessiz

domestos bunu beğendi.
  8. Oğuzhan

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Bazı kaynaklarda geçerli bazılarında Lantis farklı Astina farklı gösteriliyor. Ruhsata bakma 2.0 626 ların 1.6 yazıldığını da gördük biz :) 98 de lantis bitiyor yine 98 de BJ kasa astina başlıyor bu kesin bilgi.

domestos, mustafayk ve sekand bunu beğendi.
  9. sekand

sekand Sessiz

Yani buda 98 model... Ya bayide veya gümrükte kaldığından böyle yazmışlar. Ben buradan yazılanlardan bunu anladım. Çok teşekkürler

10. Oğuzhan

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Mevcut aracımı almadan önce bende Lantis alacaktım baya bir incelemiştim. Mesela 96 modellerin ön konsol farklı diye biliyorum. En full donanım abs klima sunroof 4 hava yastığı olması lazım.

domestos ve sekand bunu beğendi.
  11. sekand

sekand Sessiz

Hocam karşınızda duruyor... Diyarbakır dan aldığım 98 gf 626 1.6 olduğunu ilk vergide öğrendim. Çok şükür o zaman kolay değiştirmşltim.. Buralardan öğrenmiştim 1.6 sı olmdaığını. Yine yeni bir vakıa daha bizi buldu iyimi. Hayvan gibi şapıyorlar....

domestos, Oğuzhan ve hakan_emre bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş