Mazda 323 1991

isler.ramazan

Katılımcı

Klimalı klima faal
balatalar ön fren diskleri yeni
Alt takımda ses yok
Muayene 2017
Lastikler iyi
Dıştan boyalı boyası güzel atılmış
Kazası yok (tramer henüz sorgulanmadı)
205000 de
Motorda sorun yok dedi usta
Aklıma gelenler bunlar
Salı günü teslim alıcaz nasipse

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Yetkili servisten ama biraz pahalı olur. Teki 150 lira vardır.

Çıkmacılarda varsa uygun fiyata alınabilir

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sıfırı ancak servisten temin edilir ve pahalıya gelir, çıkmacılarda bulunur ama onların da aşağı kalır yanı yoktur gibime geliyor... Yan sanayisi yoktur diye tahmin ediyorum.

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
bg kasa b6 motor 87 hp sohc 16 valf 1.6 cc tam yurdum arabası elimde ki araçlar satılsın bende bir tane temiz almayı düşünüyorum saga sola koşturmaya işe istanbul trafigi için mükembel lpg ile uyumlu motor bakımını yap devam parçası bol ve ucuz

zamanında amarikan versiyorunu vardı bende dohc motor hız sabitleyici sanruf 4 fren disk hareketli emniyet kemeri 140 hp şirecconun aklını almıştım ne arabaydı be sattıgıma bin pişmanım ...

isler.ramazan

Katılımcı
bg kasa b6 motor 87 hp sohc 16 valf 1.6 cc tam yurdum arabası elimde ki araçlar satılsın bende bir tane temiz almayı düşünüyorum saga sola koşturmaya işe istanbul trafigi için mükembel lpg ile uyumlu motor bakımını yap devam parçası bol ve ucuz

zamanında amarikan versiyorunu vardı bende dohc motor hız sabitleyici sanruf 4 fren disk hareketli emniyet kemeri 140 hp şirecconun aklını almıştım ne arabaydı be sattıgıma bin pişmanım ...
Ustam şuan yoldayım almaya gidiyorum inş üzmez bizi

Adem Usta

Mazda Ekinci Özel Servis
alırken iyi bakıcaksın alıp adam etmeye ugraşmıcan rutin işler hariç güzel arabadır sıkntısız bir iki lira fazla ver temiz al kafan rahat etsin motorun sesini iyi dinleyin önden kazası olmasın ufak tefekler olabilir iyi bakımlı bir araç almaya ugraşın hayırlısı olsun ..