Mazda 3 Skyactiv Krom Cam Çıtası

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Doların artması ordaki fiyatlara da yansımıştır. Ben aldığımda bedavadan az daha pahalıydı.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
@ÖnderKar Krom cam çıtaları montajını da sabahın erken saatlerinde kalkıp tamamladım. Bantları çıkardıktan sonra tekrar fotoğraflar ve paylaşırım.

Not: Sohbet ederken arkadaşlardan çıtaları yapıştırıp sonra yapışkanı atıp, çıtalardan kalkan olmuş. Ben her zamanki gibi önce çift taraflı 2 bantın arasına biraz siyah silikon sıkıyorum, sıcak hava tabancasıylada hem yapıştırılcak yeri hemde yapıştıracağım çıtayı ısıtıyorum sonra montajı yapıp hemen üstlerini gergin şekilde bantlıyorum. Sabah yapsanız öğleden sonraya kadar dursa yeterli :harika:

IMG_7775.JPG
IMG_7776.JPG
IMG_7777.JPG

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Gri renk araçta güzel olmuş. Ellerine sağlık. Ön pajurda da kromun güzel duracağı hissine kapıldım ben.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Gri renk araçta güzel olmuş. Ellerine sağlık. Ön pajurda da kromun güzel duracağı hissine kapıldım ben.
Kanıma girme Veli abi :koptum::komik: Şaka bir yana Çindeki satıcıyla konuştum adam dürüstçe dedi ki; bu çok yeni bir ürün 5 kişi satın aldı 1 tanesinde bir iki parça uymadı. İsterseniz biraz daha bekleyin genelinde olumlu sonuçlar çıkarsa alın boşuna almış olmazsınız dedi ve benden 10 puan kazandı :) Dürüst çekik gözlü kardeşim..

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Seksi olmuş. :cool:

O zaman ben de Ali dayıya bir selam göndereyim.

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Kanıma girme Veli abi :koptum::komik: Şaka bir yana Çindeki satıcıyla konuştum adam dürüstçe dedi ki; bu çok yeni bir ürün 5 kişi satın aldı 1 tanesinde bir iki parça uymadı. İsterseniz biraz daha bekleyin genelinde olumlu sonuçlar çıkarsa alın boşuna almış olmazsınız dedi ve benden 10 puan kazandı :) Dürüst çekik gözlü kardeşim..
Burada olsa malı satar parayı alır ya haberim yoktu bir daha görüşeyim gelince ilk sana haber veririm der aradan 1 yıl gecer sonuç çıkmaz:)

Üst Alt