Mazda 3 Skyactiv Plastidip Chameleon Turkuaz Gri Çalışması

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hatırlayan üyelerimiz olacaktır daha önce jantlarımı mat siyah daha sonrasında parlak siyah ve kırmızı şeritle kaplamıştım. Plasti dip dünyasını yakından takip eden biri olarak bu seferde plasti dip ailesine yeni katılan Chameleon Turkuaz Gri ürününü jantlarımda kullandım. Resimlerden tam anlaşılmıyor olabilir belki ama bu plasti dipin özelliği farklı bakış açılarından farklı renklerde gözükmesi. Açıkcası bu sefer beğenerek yaptım ve uzun sürede kullanacağımı düşünüyorum.

Kullandığım ürünler :

hbgoph.jpg

Plastidip çalışmam :

WiQxxj.jpg

E56m3F.jpg

jHXay7.jpg

ClJSvo.jpg

hc8RMp.jpg

RTIS1W.jpg

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Gayet hoş olmuş güle güle kullan , seviyorum koyu renk jantları

zenfone 2

34emre0435

Sessiz
Abi kendin yaptiysan kaç kat atiyosun,kolay sökülüyo mu,1kutu boya 1 janta yetiyo mu bende yapmayi duşunuyorum da biraz bilgilendirirsen memnun olurum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Abi kendin yaptiysan kaç kat atiyosun,kolay sökülüyo mu,1kutu boya 1 janta yetiyo mu bende yapmayi duşunuyorum da biraz bilgilendirirsen memnun olurum

Kolay sökülüyor daha öncede 2 kez yaptım ve söktüm. Ön ızgarada da var plasti dip. Üründen yana kuşkunuz olmasın. Jantlarda eğer sadece bir renk yapıcam derseniz 4 kat yeterli. Ama benim gibi bukalemun efekt de yapıcam derseniz o zaman yapmak istediğiz efektten önce 4 kat boya ve 2 kat efekt plasti dip yeterli. 4 jant için 1-1.5 kutu plasti dip gidiyor. Effekt için 1 adet yeterli.

Son düzenleme:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Kerim abi güle güle kullan güzel görünüyor :) Güzel büyük kaliper kapağı şart.

34emre0435

Sessiz
Yani 4 jant icin 3 tane adet plasti dip sprey boya mı harcadin abi,bide 1 kutu fiyati ne kadar nerden temin ettim hepsiburadada biraz baktim da düz siyajı 34 tl ye felan gördüm cok mantıkli geldi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yani 4 jant icin 3 tane adet plasti dip sprey boya mı harcadin abi,bide 1 kutu fiyati ne kadar nerden temin ettim hepsiburadada biraz baktim da düz siyajı 34 tl ye felan gördüm cok mantıkli geldi

Öylede diyebiliriz istediğin koyuluğa bağlı olarak 2 + 1 diyebiliriz. Benim aldığım yerde ara ara kampanya oluyor. Alacağınız yada almanızı tavsiye edeceğem 2 yer var. İkiside ana distribitör. Birisi plastidipstore diğeride plastidip com tr . Bu ürünlerinde tr'de doldurulup çakmaları satıldığı için tavsiyem bu 2 siteden birinden almanız. Ürünün fiyatları efekt, renk, neon ve kamuflaj renkler gibi çeşitlere göre değişiyor. Ben 2 siyah ve 2 efekt için 109 lira ödedim.

34emre0435

Sessiz
Öylede diyebiliriz istediğin koyuluğa bağlı olarak 2 + 1 diyebiliriz. Benim aldığım yerde ara ara kampanya oluyor. Alacağınız yada almanızı tavsiye edeceğem 2 yer var. İkiside ana distribitör. Birisi plastidipstore diğeride plastidip com tr . Bu ürünlerinde tr'de doldurulup çakmaları satıldığı için tavsiyem bu 2 siteden birinden almanız. Ürünün fiyatları efekt, renk, neon ve kamuflaj renkler gibi çeşitlere göre değişiyor. Ben 2 siyah ve 2 efekt için 109 lira ödedim.
Abi bilgilendirmen icin tesekkür ederim aklıma çok yatti zaten boyatmayi dusnuyodum bunun böyle bir fiyata karşıma çıkması çok iyi oldu inşallah en yakin zamanda uygularim

mcmelankolia

Aktif
Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Hayırlı Olsun.. Ben Beğenmedim..

Tapatalk

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bu janta hersey yakisiyo cizgileri hosuma gidiyor
Guzel calisma gule gule kullan

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Güle güle kullan, çok gösterişli ve güzel olmuş.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Koyu renk seçimi arabadan arabaya değişiyor ve bu renk çok yakışıklı olmuş bence güle güle kullanın.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Kafama takılan bir durum var. Bijonlarda boyanıyor mu? Lastik sökülünce boya bijon anahtarından dolayı zedelenir mi?

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Kafama takılan bir durum var. Bijonlarda boyanıyor mu? Lastik sökülünce boya bijon anahtarından dolayı zedelenir mi?
Bijonların üstüne küçük bantlar yapıştırdım ben kuruduktan sonra çıkardım. Bijonlarada sıkarsanız sonrasında lastik değişiminde plasti dipde onunla birlikte sökülür.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Bijonların üstüne küçük bantlar yapıştırdım ben kuruduktan sonra çıkardım. Bijonlarada sıkarsanız sonrasında lastik değişiminde plasti dipde onunla birlikte sökülür.

Teşekkür ederim cevap için. Böyle kendin pişir kendin ye tarzı çalışmalar çok güzel. Ben de arasıra konsoldaki maun kaplamayı plastidiple kaplayayım diye düşünüyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Teşekkür ederim cevap için. Böyle kendin pişir kendin ye tarzı çalışmalar çok güzel. Ben de arasıra konsoldaki maun kaplamayı plastidiple kaplayayım diye düşünüyorum.
Derhal kapla hocam iyi olur... Son kasa 626'lara o meymenetsiz şeyi nasıl yakıştırıp yaptılar hala anlamış değilim... :)

Üst Alt