Mazda 3 Skyactiv Ön Tampon Eki Arıyorum

Anarcx

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanium Gri
Merhaba.
Aracımı aldığımda lip takılıydı. Ufak bir kaza ve arkasından yaptığım hatalardan dolayı parçalandı. Ancak ben ve çevremdekiler aracın bu haliyle çok kötü durduğunu düşünüyorlar. Muhtemelen gözümüz alıştığı için rahatsız oluyoruz. Bu konuyu servis harici çözebilen var mı? Yani 150'tl gibi rakamlara lip varken 1200 tl vermek biraz abzürt geliyorda...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Lip marşpiyel vs. bunlar hepsi bir arada güzel oluyor. Sadece öne lip sadece yana marşpiyel veya arka tampon eki şeklinde hoş olmuyor.
Orijinali gibi yakışacak ek bulmak zor. Yurtdışı alternatifini değerlendirin derim. Daha önce spoiler vs. alanlar oldu mazda 3 skyactiv için.

synchronic

Sessiz
Araç Markası
2015-Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
bende yan marşpiyeller ön lip ve arka difizör için çok yere baktım fakat bulamadım.
ebay da vardı sadece fakat türkiye için üyelik dondurulmuştu. o yüzden getirtemedim. oğuzhan a katılıyorum yapılacaksa set halinde olmalı

Anarcx

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanium Gri
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
yurtdışında bile çok uygun değil. set olarak uyguna geliyor ancak oda gümrüğe girer. neresinden baksak sıkıntı. şöyleki benim aracım koyu renk olduğundan sanırım sadece lip sırıtmıyor gibiydi. profil fotosuna bakabilirsiniz. şimdiki haliye bu... 20151219_094319.jpg

Anarcx

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanium Gri
Fibercilerle görüşün yapan olur illaki
Sanırım sormadığım bir yer kalmadı. Hatta çok çok üst rakamlar teklif ettim, yinede kimse yanaşmıyor. Yani şöyle 150tl'ye lip yapan yere 500 vereyim dedim yanaşmıyor :)

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Aliexpress'te var bu urunlerden ama cok mu kalitesizdir acaba?

Anarcx

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanium Gri
link verebilir misiniz? ben çok aradım bulamadım. (dip not: aliexpresten aylık alışveriş tutarım 1000tl civarı (:) )

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
link verebilir misiniz? ben çok aradım bulamadım. (dip not: aliexpresten aylık alışveriş tutarım 1000tl civarı (:) )
Vay babam :D ben 70 tl olunca eşimden izin alıyorum :D
Simdi siz boyle diyince acaba yanlis mi gordum dedim, bi daha kontrol edeyim ama siz daha hakimsiniz aliexprese, pek umudum yok...

Anarcx

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanium Gri
Vay babam :D ben 70 tl olunca eşimden izin alıyorum :D
Simdi siz boyle diyince acaba yanlis mi gordum dedim, bi daha kontrol edeyim ama siz daha hakimsiniz aliexprese, pek umudum yok...
Tamam sakin :) ben ordan merak ettiğim herşeyi alıyorum. sonrasında ise satıyorum :) yoksa sıkıntılı bir site yani...

Anarcx

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanium Gri
Angarada hemencecük hallederler :D
oradanda bir kaç yerle bağlantı kurdum ı ıh sonuç çıkmadı. bir tek istanbulda bir yer aracı getiricen bir kaç gün burda kalıcak yada bi tane numune getiricen falan dedi. çok uzun iş yani..

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
oradanda bir kaç yerle bağlantı kurdum ı ıh sonuç çıkmadı. bir tek istanbulda bir yer aracı getiricen bir kaç gün burda kalıcak yada bi tane numune getiricen falan dedi. çok uzun iş yani..
Arabayı bırakman gerekebilir tabi, hazır kalıp yok çünkü deneyip ölçüp uğraşacak mecburen, o şekilde anca yaptırabilirsiniz, kampanya döneminde servisten alınabilir.

synchronic

Sessiz
Araç Markası
2015-Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Sedanlarda orjinal difizör yok maalesef. Tek parça yine eksik kalıyor. Orjinal olarak ön lip yan marşpiyeller var

Üst Alt