Mazda 3 Skyactiv Ön Tampon Eki Arıyorum

synchronic

Sessiz
Araç Markası
2015-Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Ben şöyle bir şeye karar verdim kavuçuk karbonfiber uçları kırmızı lip siparişi verdim uygulayınca resimleri atarım. Uygulamak isteyen arkadaşlar buna bakarak karar versinler.
image.png

synchronic

Sessiz
Araç Markası
2015-Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Bu arada Ada'm bize pazarlıkla 105 usd ye sattı. İndirim yapmış Lale

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Gençler size bi süprizim var , yurtdışından italat yapan sağlam güvenilir kişiler ile tanıştım , istemiş olduğunuz akseuar var ise link atın bana ben adamlara sorayım fiyat alayım adınıza özel getirtelim

''BEŞİK'' ten Mezar "TAŞ" ına ...
"BEŞİKTAŞ"

Fiyat sorayım derken ciddi istekliler :) sorarsa yardımcı olmaya calışırım..

"BEŞİKTAŞ"

Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Gençler size bi süprizim var , yurtdışından italat yapan sağlam güvenilir kişiler ile tanıştım , istemiş olduğunuz akseuar var ise link atın bana ben adamlara sorayım fiyat alayım adınıza özel getirtelim

"BEŞİKTAŞ"
Güzel haber, rağbet olur ;)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan

Orijinal Mazda aksesuarımı getiriliyor? Biz yurtdışından herhangi bir yerden buluyoruz onlar ithalatını mı yapıyor?

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Orijinal Mazda aksesuarımı getiriliyor? Biz yurtdışından herhangi bir yerden buluyoruz onlar ithalatını mı yapıyor?

İstemiş olduğun malzeme cin pazarında var ise büük ihtimalen vardır , 3 haftada getiriyorlar

"BEŞİKTAŞ"

Cıkma ön spoiler ve yan marşbiyel satılık var , adam 1200'e ön tampon eki ve yan marşbiyelleri bırakıyor , arwcını satmış üstünde gitmesin dior , ön tampon eki ufak bi tamir işi var , renk kırmızı

"BEŞİKTAŞ"

Acılmamış orj navi sd kart var 1500'e

"BEŞİKTAŞ"

Moderatörün son düzenlenenleri:

Anarcx

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanium Gri
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

"BEŞİKTAŞ"

"BEŞİKTAŞ"
açıkçası çok anlayamadım. neden başka birine ihtiyacımız olsun? yani gümrük falan olayları olduğunda bypass mı edilmiş olacak? biraz daha açabilir misiniz? yada kargo ücretimi düşük olacak. mesela ben lip istiyorum. yardımcı olabilirler mi ?

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
açıkçası çok anlayamadım. neden başka birine ihtiyacımız olsun? yani gümrük falan olayları olduğunda bypass mı edilmiş olacak? biraz daha açabilir misiniz? yada kargo ücretimi düşük olacak. mesela ben lip istiyorum. yardımcı olabilirler mi ?

Adamlar türkiyede ztn hundaı markasının aksesuarlarını ithalat yapıyorlar , istek olur ise sizinde aksesuarlarınızı getirmede yardımcı oluruz dedi

"BEŞİKTAŞ"

Anarcx

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Titanium Gri
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Lip konusunu çözebilen var mı?

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Son indirim kampanyası gerçek indirim olmuş olsaydı orijinal taktıracaktım ama... :mad: Lastik lip yapıştıranlarınki kalktı yerinden sanırım. Sitede bir arkadaş (sanırım resimle ilgili bir bölüm okuyordu) kendisi kalıp çıkararak arka spoiler yapmıştı, belki lip de üretebilir :)

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Son indirim kampanyası gerçek indirim olmuş olsaydı orijinal taktıracaktım ama... :mad: Lastik lip yapıştıranlarınki kalktı yerinden sanırım. Sitede bir arkadaş (sanırım resimle ilgili bir bölüm okuyordu) kendisi kalıp çıkararak arka spoiler yapmıştı, belki lip de üretebilir :)
Ben de lastik lip yapmistim, kendi uzerindeki bant dayaniksiz ama ahsap/plastik/metal yapistirici urunler var tekzen'de falan 10-15 tl'ye, onlarla yapistirinca saglam oluyor. Tabi orjinal gibi gorunmuyor ama ne kadar ekmek o kadar kofte :)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Ben de lastik lip yapmistim, kendi uzerindeki bant dayaniksiz ama ahsap/plastik/metal yapistirici urunler var tekzen'de falan 10-15 tl'ye, onlarla yapistirinca saglam oluyor. Tabi orjinal gibi gorunmuyor ama ne kadar ekmek o kadar kofte :)

Güzel duruyor mu hocam? Ben BL'me yapmak istiyorum da.

Üst Alt