Mazda 3 Skyactiv Ledli Sis Farı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Fazlasıyla orijinal olmuş... Çok beğendim...

Allah kaza bela nazar vermesin.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Çok güzel abi orijinalinde olması gerekmiş sanki :)

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Hayırlı olsun çok güzel olmuş O0

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
çok güzel olmuş.
Bende cx-5 için düşünüyorum fakat bağlantı konusunda tereddütlerim var, monte ederken kesme bantlama işi varmı yoksa soketlimidir? Birde farları yada sisleri yakmadan gündüz farı gibi kullanılabiliyormu acaba?

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
çok güzel olmuş.
Bende cx-5 için düşünüyorum fakat bağlantı konusunda tereddütlerim var, monte ederken kesme bantlama işi varmı yoksa soketlimidir? Birde farları yada sisleri yakmadan gündüz farı gibi kullanılabiliyormu acaba?
Kesme işi felan yok klasik elektrik kablosu işi, direk gündüz farlarına bağlamak mümkün

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
çok güzel olmuş.
Sizin araca göre farkli sekilde çalışanlari mevcut..benim aldigim araci calistirdiginizda yaniyor kapattiginizda sönüyor..saticiya bunu sordum.2 yöntem var dedi..birincisi switch koyarsan istedigin zaman acar istedigin zaman kapatabilirsin..ikinci yöntem sis farina baglarsin sia farini yakinca yanar dedi..benim asil istedigim aslinda normal gündüz ledlerim gibi hareket edince yanmasi ve farlari yakinca sönmesi..çünkü gündüz bir problem yok ama gecede yaninca polislerin bunu sis fari zannetme ihtimali yuksek..onada bir çare bulucam artık.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
çok guzel olmuş
çok yakışmış
çok harika
çok yakında makyajlı kasada bunu koyarlar bizim çekik gözlüler

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Sizin araca göre farkli sekilde çalışanlari mevcut..benim aldigim araci calistirdiginizda yaniyor kapattiginizda sönüyor..saticiya bunu sordum.2 yöntem var dedi..birincisi switch koyarsan istedigin zaman acar istedigin zaman kapatabilirsin..ikinci yöntem sis farina baglarsin sia farini yakinca yanar dedi..benim asil istedigim aslinda normal gündüz ledlerim gibi hareket edince yanmasi ve farlari yakinca sönmesi..çünkü gündüz bir problem yok ama gecede yaninca polislerin bunu sis fari zannetme ihtimali yuksek..onada bir çare bulucam artık.

Bilgi için sağol.
Geçen ay tavan rayı ve led ampul seti sipariş etmiştim, onlar bi gelsin sonra gündüz ledlerine bakıcaz artık

alperen a.

Sessiz
Hayırlı olsun gerçekten güzel olmuş.Sizinle aynı renk benim mazda da.Öndeki kırmızı şerit de çok hoş olmuş. Aliexpresste bulamadım onu.Nereden aldınız?

Üst Alt