Mazda 3 Skyactiv Kauçuk Lip Uygulaması

synchronic

Sessiz
Araç Markası
2015-Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
IMG_1701.JPG
IMG_1702.JPG
IMG_1703.JPG
IMG_1704.JPG
IMG_1706.JPG
IMG_1708.JPG

Arkadaşlar daha önceden bahsettiğim karbonfiber kırmızı uç görünümlü kauçuk lip uygulaması yaptım. Yaptıracaklar burdan fikir edinebilir. Arka tarafa geç olduğu için uygulayamadım oraya da uygulayınca paylaşırım.Nasıl oldu ben de bilmiyorum

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Çok iyi olmuş çok yakışmış , harika . Maliyet nasıl metre bazındamı satılıyor . Birde uygulaması nasıl sadece yapıştırmamı yoksa vidalanıyormu ?

synchronic

Sessiz
Araç Markası
2015-Mazda 3 Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şöyle söyleyeyim bir rulosu 2.5 m. Yani dört taraf için ( iki yan ön ve arka ) 4 rulo gitti ve 4 rulosuna 100 usd verdim küçük gözlü arkadaşlarımıza. Uygulamayı kendiniz yapabilirsiniz üzerinde yapışkanlı bant var zaten ama ben mukavemeti artırmak için altlardan 15 cm aralıklarla pullu vida da atıcam. Uygularken saç kurutma makinası ile hem lipi hemde tampon altlarını ısıtarak yaparsanız çok daha iyi yapışıyor. Onun haricinde ben mazdaspeed ve wrc metal logoları ile kauçuğu delip farklı bişey yapayım dedim.

IMG_1710.PNG

Ürün bu. Farklı renk te tercih edilebilir araç rengine göre

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Böyle bir görüntü için 100 dölar çok değil bence, değer doğrusu. Hakikaten güzel olmuş. :) Baktıkça bakası geliyor insanın.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Görüntü çok güzel inşallah uzun ömürlü olur , fiyatı az biraz pahalı ama dediğim gibi uzun ömürlü olursa sıkıntı yok . Vida olayına girme bence araç alttan nem alıp paslanma yapabilir ilerleyen zamanlarda kaliteli bir silikonla sağlamlaştırabilirsin bana göre , güle güle kullan

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Güzel olmuş, güle güle kullanın. Vidayı nasıl ve nereye atmayı düşünüyorsunuz, vida olmadan yapışkan yüksek hızlarda kopar bence

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Çok güzel olmuş, ellerine sağlık :)

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Super olmus, elinize saglik. Ben de bakiyordum epeydir malum sitede ama fiyat yuksek gorunmustu biraz. Ama canlisini gorunce degmis dedim

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Güzel olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Yemın ederım kıtap gıbı olmus keske arac bayıden bu sekılde satılda mukemmel duruyor tek kelımeyle

Üst Alt