Mazda 3 Skyactiv Çift Egzoz

foorkhan

Sessiz
Araç Markası
2016-M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hatchback
Merhaba abiler.M3 Skyactiv dizel aracıma çift egzoz uygulaması yaptırmak istiyorum.Var mı İstanbul'da önerebileceğiniz yerler ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Merhaba abiler.M3 Skyactiv dizel aracıma çift egzoz uygulaması yaptırmak istiyorum.Var mı İstanbul'da önerebileceğiniz yerler ?
Aracınız hatchback olduğu için kesme biçme işlemi olmayacağından dolayı rahatlıkla iyi bir egzozcuda işleminizi yaptırabilirsiniz. HB 'lerde ikinci egzoz yeri hazır.

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Arkadaşlar hepinize iyi günler. Sonunda ben de çift eksoz uygulamasını yaptirdim. Egsoz uçlarını aliexpress ten sipariş verdim. Aracin eksoz ucuna uygun olandan satın aldım. Denizli de eksozcu murat da uygulamayı yaptik. Difüzöre herhangi bir müdahalede bulunmadık. Direk tampon altından cıkış yaptık. Birkac fotoyu siznle paylaşmak istedim.
20170910_120547.jpg
20170910_120547.jpg
20170910_120556.jpg

Ekli dosyalar

• 20170910_120601.jpg
    20170910_120601.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 32
  • 20170910_120530.jpg
    20170910_120530.jpg
    993 KB · Görüntüleme: 35

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Fıstık gibi olmuş, kazasız belasız günlerde homurdatmak nasip olsun. :)

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Cevaplarınız ve beğenileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Difüzörün orjinalligini bozmak istemedim. Dediginiz gibi difüzöre gömülü olsa daha güzel görünebilirdi. Böyle idare edecegiz artık:)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Hayırlı olsun guzulara herşey yakışıyor. Gayet hoş olmuş.

Kesilince o plastik göze çarpmıyor mu? Bir de mercedeslerdeki gibi tamamen tampona bitişik gömme şeklinde yapılabilir mi?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Cevaplarınız ve beğenileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Difüzörün orjinalligini bozmak istemedim. Dediginiz gibi difüzöre gömülü olsa daha güzel görünebilirdi. Böyle idare edecegiz artık:)
Canlı bi göreyim, ikinci notu veririm. 30 Eylül den önce her an gelebilirim.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı olsun guzulara herşey yakışıyor. Gayet hoş olmuş.

Kesilince o plastik göze çarpmıyor mu? Bir de mercedeslerdeki gibi tamamen tampona bitişik gömme şeklinde yapılabilir mi?
Hangi plastik? Kesildiği belli olmuyor mu demek istediysen orjinal fabrika çıkışı böyleymiş gibi görünüyor burada en önemli faktör difüzörü kesecek iyi bir fiberci usta, oda Ankarada var çok şükür ;)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Ben sedana çok yakıştıramıyorum yuvarlak uç olursa ve difüzöre gömülürse oluyor. Hatchback çok daha sportif oluyor.
Güle güle kullan ;)

avahmet

Katılımcı
Araç Markası
2018-Mazda3 Power Sens
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Canlı bi göreyim, ikinci notu veririm. 30 Eylül den önce her an gelebilirim.
Tamam abi gelince haberleşiriz:)
Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Difüzörü kestirecek denizli de iyi bir usta var mı bilmiyorum. Ben pek risk almak istemedim. Bir de eksoz uçları tampon altından çıkacak şekilde yapilmis. O yüzden direk bi şekilde taktırdım artık. Linkini de vereyim.
https://m.aliexpress.com/s/item/32816079842.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32816079842&productSubject=for-Mazda-3-Sedan-2014-Stainless-Steel-Exhaust-Pipe-Tail-Pipe-Muffler-Auto-Accessories-1-Pcs&spm=a2g0s.9042311.0.0.CxLbZS#autostay

Üst Alt