Mazda 3 Skyactiv Bagaj Spoyleri

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
spoılerı koyunca arac kendını tam gostırdı sırada marspıyel mı var yoksa :D

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu arada konuya eklemeyi unutmuşum. Sky 3 sahiplerinden spoiler almayı düşünen olursa aşağıdaki linkten gönül rahatlığıyla alabilir. Spoileri aldıktan sonra firma ile iletişime geçip boya kodunuzu da söylerseniz ürünü boyatıp gönderiyorlar. Ayrıca sadece BM kasa değil BL kasanın da spoyleri ellerinde mevcut. Ben kupon indirimleriyle birlikte 206 TL'ye almıştım.

Mazda 3 2014-2017 Model Spoyler - n11.com

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Bu arada konuya eklemeyi unutmuşum. Sky 3 sahiplerinden spoiler almayı düşünen olursa aşağıdaki linkten gönül rahatlığıyla alabilir. Spoileri aldıktan sonra firma ile iletişime geçip boya kodunuzu da söylerseniz ürünü boyatıp gönderiyorlar. Ayrıca sadece BM kasa değil BL kasanın da spoyleri ellerinde mevcut. Ben kupon indirimleriyle birlikte 206 TL'ye almıştım.

Mazda 3 2014-2017 Model Spoyler - n11.com

Bende aynı mağazadan cuma günü sipariş verdim :D 15 tl indirimle 190 TL oldu, görüşeceğim eğer uygun olurlarsa montajı onlar yapsın :)

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bende aynı mağazadan cuma günü sipariş verdim :D 15 tl indirimle 190 TL oldu, görüşeceğim eğer uygun olurlarsa montajı onlar yapsın :)
Ben telefonla da görüşmüştüm, ilgi alaka çok iyi firma. İstanbulda iseniz gelin montajı yapalım demişlerdi, sen orada yaptırabilirsin yani ;)

Üst Alt