Mazda 3 Skyactiv 2017 Makyaj Farkları Nelerdir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda Muğla Gören Otomotiv'in Sosyal Medya Hesabından anlaşıldığı üzere, Ocak ayının ikinci haftası beklenen Makyajlı Mazda 3 ler yeni yıl gelmeden Showroom da yerini almış bulunmaktadır... Mazda Garaj olarak yerinde görüp test etmek istiyorduk ama geliş tarihi bize sürpriz yapınca planlar tutmadı. :)

1.jpg 2.jpg

Skyactiv-D (Dizel) Tam otomatik 6 ileri vites
G-Vectoring Control Sistemi
3.jpg

Geri geri çarpışma kontrol sistemi. İyileştirilmiş Yaya Algılama ve Adaptif Hız Sabitleyici Sistemi. Trafik Tabelası Algılama Sistemi.

4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

Yeni FULL LED Far, Arka Stop ve Sis lambaları. Elektronik El Freni. Yeni Tasarım Jantlar. Yeni Tasarım Koltuklar ve Kapı İçleri. Yeni Tasarım Ön ve Orta Konsol olmak üzere daha bir çok özellik olduğu Gören Oto Tarafından belirtilmekte...

Ayrıca; Yeni Mazda 3 makyajlı guzuları test etmek, incelemek isteyen Mazda severleri de Mazda Gören Oto'ya test sürüşü için bekliyorlar... :)

Kendilerine hayırlı işler temenni ederek, herkese hayırlı uğurlu olsun diyoruz.

Önemli Not: Görseldeki araç dünyada 2017 Model MAKYAJLI Mazda3 olarak satıldığı halde Türkiye'deki düzenlemeler gereği sahiplik belgesinde üretim tarihi 2016 model olarak geçecektir.

Daha da Önemli Not; görseller ve bilgiler Mazda Muğla Gören Oto Sosyal Paylaşım Sayfasından alınmıştır. Sonra gereksiz yere bir yerleri germeye çalışanlara tekrar hatırlatılır.

;)

Detaylı fotoğraf ve yorumlar aşağıdaki konumuzda mevcuttur.

Mazda 3 BM Skyactiv - Makyaj Farkları Nelerdir? Fotoğraflı ve Açıklamalı

:)

Montimpex

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 BNskyD PowerSNS
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz/ Sedan
oo süper olmuş..güzel bir haber..

badilcan

Katılımcı
En çok koltukları merak ettim. Bence Mazda3 ün iç hacimdeki kalite algısını koltuklar düşürüyordu. Bakalım nasıl bir değişim olmuş.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Surgulu kapakli bardaklik konusunda cok heycanliyim

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Tabela tanıma sistemi ne demek oluyor?
Hız sınırı ve giriş yasak işaretlerini tanımak için kamerayı kullanıyor, sürücüyü Aktif Sürüş Ekranı üzerinden bilgilendiriyor. Sınırın aşılması durumunda sürücüleri görsel ve işitsel olarak ikaz ediyor.

Teknisyen

Katılımcı
Araç Markası
Yok
Araç Renk ve Tip
Yok
Koltuk dizaynından dolayı iç hacimde bir genişleme var mı? Önceki kasalarda tavan yüksekliği alçak kaçıyordu biraz.Aslında soruyu genel olarak iç hacimde bir farklılık var mı diye sormak daha mantıklı geldi şimdi?

Düzeltme:Asıl soruyu unuttum ? Fiyatlarda artma olacak mı? olacaksa ne kadar?

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Koltuk dizaynından dolayı iç hacimde bir genişleme var mı? Önceki kasalarda tavan yüksekliği alçak kaçıyordu biraz.Aslında soruyu genel olarak iç hacimde bir farklılık var mı diye sormak daha mantıklı geldi şimdi?

Düzeltme:Asıl soruyu unuttum ? Fiyatlarda artma olacak mı? olacaksa ne kadar?
Güzel sorular... :)

Cevaplarını ancak, aracı test edip, inceledikten sonra verebiliriz... Fakat; şu yüzde yüz bir gerçek ki, fiyatında artma olacak... Makyajsız Mazda 3 ile makyajlanmış Mazda 3 aynı fiyatta olmayacağı gibi zaten kur zammı da gelecektir... Ben iyimser olarak Dizel Sense'nin 125 bin lirayı bulacağını tahmin ediyorum... :(

Yba

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-5 (2015)
Aracı bende çok beğendim, dört dörtlük gözüküyor.
Rakipleri ile yan yana koyduğumuz zaman önde,
en azından kuru tip sorun çıkarma ihtimali yüksek bir şanzıman bulundurmuyor.

Koreu

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - HB
Orta sinif icin sıfır araba alma devri gecmisti zaten de artik iyice mazide kaldi diyebiliriz.
Sıfır alan çıkmazsa, araçlar nasıl ikinci ele düşecek! Genel kanı sıfır araç alınmaz denir ama kimse düşünmez ikinci el piyasası nasıl olacak diye...Burada en çok etkilenen markalardan biri de Mazda. Bir yakınıma arkadaşı soruyor: Mazda 3 alacağım ne dersin diye? Cevap: İkinci elde zarar edersin boş line dan şaşma....ne diyelim, araba arsa ev değilki pirim için alasın! Zevk işi, gönül işi....Mazda cıların alışılmaşa meydan okumalarından birisi de bu....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt