Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 3 Silindir Kapağı Aranıyor (Acil)

Konu, 'Alınık - Yedek Parça & Aksesuar' kısmında ali_semet tarafından paylaşıldı.

1. ali_semet

ali_semet Katılımcı

arkadaşlar yeni konu açmak zorunda kaldım kusuruma bakmayın.ama acil çözüm bulmam lazım bu işe artık.önce başımdan geçenleri anlatayım aracım hararet yapıp silindir kapağını çatlatmıştı.biz kapak arama işine başladık iki hafta önce istanbuldan öner bey ile irtibata geçtik 1750 istemişti elindeki kapağa izmirden levent bey ile de irtibata geçip 1500 e kapağı aldım ama kapak yanlış geldi kapağı geri gönderdik ama adam bizi 1 hafta oyaladı en sonunda geçen perşembe paramı geri gönderdi.ben de ankaradan tolga bey ile irtibata geçip kapağı 1500 e sipariş ettim cumartesi kapak geldi ama bu seferde kapağın 2 mm taşlanmış olduğunu gördük.şimdi onu da geri gönderdim ankaradan bi arkadaşım kapağı tolga bey e teslim edip parayı alacak malum daha önce paranın gelmeyeceği korkusu yaşamıştım işi sağlama almak istedim. bundan da sonuç çıkmayınca kapak aramaya tekrar başladım.öner beyi tekrar aradım ancak kapağı sattığını elinde olmadığını söyledi.çınaroğulları,timoto ve çavuşoğulları nı aradım elimizde yok dediler sizden yardım bekliyorum sağlam güvenilir çıkma kapak bulabilecek arkadaşlar arıyorum ya da önerebileceğiniz yer var mı?

2. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  3. ali_semet

ali_semet Katılımcı

aldım malesef 4500 lira istediler.dolu kapağa

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Önerebileceğim bütün yerlere sormuşsun hocam... Araştırmaya devam...

Fakat; İstanbul'da bire bir tanıdığın ve bu işi üstlenecek gönüllü bir tanıdığın varsa daha kısa ve etkili bir çözüm üretilebilir... Bu işin kaynağı, İstanbul ve Ankara... ;)

Kolay gelsin.

5. kadir

kadir Aktif

Araç Markası:
    Mazda 3 A/T İmp. 2012
    Araç Renk ve Tip:
    Karamio-Sedan
  6. faroz_52

faroz_52 Aktif

Çıkmacı hasarlı araç sahibi ankara ostim bu yerlerde mutlaka vardır...Orjinal sıfır parça pahalı olacakki çıkmaya yöneldin galiba geçmiş olsun...

7. ali_semet

ali_semet Katılımcı

eğer siteden yardımcı olacak bir arkadaşımız olursa çok memnun olurum.benim tanıdığım yok istanbulda.ben yol parasını falan gönderirim zaten parayı arkadaşa göndericem o alıp göndericek bana hurdacıların çıkmacıların hiçbirine güvenmiyorum artık.

8. ali_semet

ali_semet Katılımcı

evet malesef 4500 civarı kapak

9. ali_semet

ali_semet Katılımcı

ben de aynı tepkiyi verdim

10. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    4500 TL dolu kapak. %30 indirim 3150 TL ye maal olurdu indirim zamanı olsaydı. Dolu sıfır bir kapak için hiç fena değil aslında.

11. ali_semet

ali_semet Katılımcı

3000 e verseler hemen alıcam artık oraya dayandı iş

12. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
  13. ali_semet

ali_semet Katılımcı

14. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
  15. ali_semet

ali_semet Katılımcı

motor numarası z67 ile başlıyor arkadaşlar z6 motor oluyor dimi.bu araç.

16. ali_semet

ali_semet Katılımcı

17. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Evet :)

18. ali_semet

ali_semet Katılımcı

bugün görüştüm bursa dan uğur bey ile araba z6 motor mu diye sordu da ondan sordum size:)

19. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Ben de sorayım tanıdıklara, bir şey çıkarsa irtibata geçerim seninle, telefon numaranı yazarsan kolayca ulaşmış oluruz hepimiz.

20. ali_semet

ali_semet Katılımcı

0553 424 3502 bu numaram arkadaşlar. whatsapp dan da ulaşabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş