Mazda 3 Pedal Seti

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bir süre önce yurt dışından temin ettiğim Mazda 3 için alaşım spor pedal setini uygulama fırsatı bulamamıştım. Sonra muhabbet ederken Kerim'in [member=97]ktaskan[/member] de benim gibi yurt dışından temin etmiş olup uygulayamadığını öğrenince bu işi halledelim dedik :) Bir tane şarjlı bulup hallederiz dedik ama bizim şarjlının gücü yetmedi malum amcalar kalite bir şey yapmışlar :) Sonra tanıdık bir mekana uğrayıp ricada bulunduk ve uyguladık.Çok detay fotoğraf çekemedim elimde olan bir iki resmi paylaşayım sonra yine çekerim, Kerim de paylaşır. Uygulayacak kişiler varsa en azından nasıl göründüğü konusunda fikir sahibi olur ve ona göre düşünebilir ya da vazgeçer. Uygulayanlar varsa da bu başlıkta paylaşım yapar ;)

24e851c722602a701f497f54eb6c4312.jpg

5c6db0a359393c01465ffe58764d4377.jpg

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Güle güle kullan abi aracın içiyle genel anlamda uyumlu olmuş güzel hava katmış O0

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Buda benim araçtaki pedallar.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Çok ciks olmuşlar... Allah kazasız günlerde kullanmak nasip etsin... :) :nazar:

Hakan, o ne güzel temennidir öyle... :D

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Güle güle kullanın, pedallara çok yakışmış, kapı eşiği için çift taraflı mı kullandın.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Benim kapı eşiğinin arkası mesela komple yapışkanlıydı..biraz ısıtıp öyle yapıştırmıştım dahada ordan çıkmaz zaten :)
Güle güle kullanın, pedallara çok yakışmış, kapı eşiği için çift taraflı mı kullandın.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bugün havanında güzel olmasıyla sabah kahvaltı sonrası kuruma gittim. Garajda bir güzel iç-dış temizlik yaptım, malum araç 3-4 aydır yollara çıkmıyor :) Akladım pakladım. Birde pedal takımlarını takmaya fırsat olmamıştı, onları da hallettim.

0EA86C07-9A2F-4543-9D69-10D40E01E2D6.jpeg

286BE89E-9F87-40BD-B0AF-D465A085F34F.jpeg

Ekli dosyalar

• 8B72AFDD-F8CD-4E1D-9CF5-8F01587D04AF.jpeg
    8B72AFDD-F8CD-4E1D-9CF5-8F01587D04AF.jpeg
    547.5 KB · Görüntüleme: 17

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Hayırlısı olsun abı bebek gıbı olmus. Bu eskı aracın axela pedal setınden daha guzel olmus. Abi bunun montaji nasil yaptin vidasiz bu, silikonla yapistirdin yoksa kendi yapiskani mi var vidasiz on numara duruyo

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Hayırlısı olsun abı bebek gıbı olmus. Bu eskı aracın axela pedal setınden daha guzel olmus. Abi bunun montaji nasil yaptin vidasiz bu, silikonla yapistirdin yoksa kendi yapiskani mi var vidasiz on numara duruyo
Ayak dayamayı yapıştırdım, gaz ve fren zaten geçmeli. Özellikle bu tarz araştırmıştım. Dediğin gibi vidalı olanlar, güzel durmuyor.

Üst Alt