Mazda 3 BK (2003-09) Ön Konsol ve Multimedya Fikir Alışverişi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu tarz şeyler hoşuma gitmesede; aşağıdaki fotoğraftaki ön konsolun sade ve hoş modifiyesine hayran kaldım... Renklerin sadeliği ve uyumu, Sütunlardaki tweeterlar, ön konsola serilmiş kaplama görüntüsündeki malzeme çok ilgimi çekti gerçekten...

Ayrıca; ısıtmalı koltuklar dikkatlerden kaçmadı... :)

Ekli dosyalar

• aaa.jpg
    aaa.jpg
    109.2 KB · Görüntüleme: 276

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bana her şeyi çok sade geldi... Abartılı hiç bir şey gözüme çarpmadı... :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sen modifiyeye karşı değil miydin amirim :D

Sanırım abartıya karşıyım ben... Ya da; değişmeyen tek şey değişimdir midir nedir??

:D

Ama hakikaten hoşuma gitti... Direksiyonun alakasızca yarış direksiyonu yapılması bile gözümü tırmalamadı... Renklerin pastel olması veya çekim tekniği hoş olan... Bilemedim bak... :p

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
orjinal teybi kullanamıyorum cd çalarıda bozuk. geri görüş için multimedya seçtim. yoksa bluetooht ve aux için sıradan bi pioner tercih edecektim. gerçi hala daha kararsızım
Sıradan pioneer teyp en mantıklısı.En azından düzgün ses alırsınız. Tabi çerçevesi kablosu derken gereksiz pahalı.
Multimedia da kullanışlı değil.Geri görüş için eğilip aşağı bakmanız gerek. Kullanışlı olmaz. İzleyerek gitmeniz zaten zor. Çoluk çocuk için ise kafalıklara tablet takmak mantıklı.

srknizm

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 2007 1.6AT
Araç Renk ve Tip
HB-Siyah
Sıradan pioneer teyp en mantıklısı.En azından düzgün ses alırsınız. Tabi çerçevesi kablosu derken gereksiz pahalı.
Multimedia da kullanışlı değil.Geri görüş için eğilip aşağı bakmanız gerek. Kullanışlı olmaz. İzleyerek gitmeniz zaten zor. Çoluk çocuk için ise kafalıklara tablet takmak mantıklı.

valla multimedyadan vazgeçtim şu an. android felan bi kastı mı biter benim için :)
çerçeve ve teype kaydın şu an. görüntülü bir pioner ve çerçeve alırsam, pionere arka kamera takabilir miyim. geri parkım zayıf

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
valla multimedyadan vazgeçtim şu an. android felan bi kastı mı biter benim için :)
çerçeve ve teype kaydın şu an. görüntülü bir pioner ve çerçeve alırsam, pionere arka kamera takabilir miyim. geri parkım zayıf

Takılabilir çoğuna, çok daha uygun fiyata da bulabilirsiniz. Bunlar ilk karşıma çıkanlar.

srknizm

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 2007 1.6AT
Araç Renk ve Tip
HB-Siyah
Takılabilir çoğuna, çok daha uygun fiyata da bulabilirsiniz. Bunlar ilk karşıma çıkanlar.

ben internetten alıp elektronikçiye bağlatcam, direk pionerciye gidersem daha pahalıya çıkarım. uygun bir kombinasyon yapıp sizden tekrar fikir almak isterim. teşekkürler :)

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Kamera bağlanabilen dikiz aynaları var, orjinal teybe de usb aux çıkışı veren apartlar var, bu da bir ihtimal olsun

srknizm

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 2007 1.6AT
Araç Renk ve Tip
HB-Siyah
Öylesi çok daha uygun olur. Ama direksiyon kumandasına veda etmeniz gerekiyor bu kombinasyonla :)

Kamera bağlanabilen dikiz aynaları var, orjinal teybe de usb aux çıkışı veren apartlar var, bu da bir ihtimal olsun

Direksiyon kumandasına veda edicez artık. Arkadaşlar tavsiyeleriniz doğrultusunda aşağıdaki kombinasyon nasıl olmuş? double pioneerlar çok pahalı. o yüzden single seçtim.Çerçeve double din çerçevesi gibi single da kullanılabilir mi acaba?

Çerçeve: Mazda 3 2004-2009 Teyp Çerçevesi - n11.com
Teyp: 2017 Yeni Model Pioneer Deh-x3950bt Oto Teyp - n11.com
Geri görüş: Dikiz Ayna V1 1080p Kamera Park Sensörü Geri Görüş - n11.com

Son düzenleme:

Ilgaz-p

Katılımcı
Direksiyon kumandasına veda edicez artık. Arkadaşlar tavsiyeleriniz doğrultusunda aşağıdaki kombinasyon nasıl olmuş? Çerçeve double din çerçevesi gibi single da kullanılabilir mi acaba?

böyle yapacağınıza bence
MAZDA 3 ESKİ KASA UYUMLU MULTİMEDYA GPS FULL ÜRÜN ŞOK KAMPANYA - Yedek Parça ve Aksesuarlar sahibinden.com'da - 493326519
bu ürünü alıp kullanmak daha mantıklı olur diye düşünüyorum

BAYRAMSAKARYA

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3 (Axela)
Araç Renk ve Tip
Mavi Hb.
Ben aynaya takılan monitör aldım, takdim.Tavsiye etmiyorum.Güneşli havalarda hiç bir şey görünmüyor.Normal havalarda bile gündüz görüntünün kenarında ayna arkayı gösteriyor.Yansıma yapıyor.Aynanın çözünürlüğü çok çok iyi olmalı.O zaman da fiyat artıyor.

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Direksiyon kumandasına veda edicez artık. Arkadaşlar tavsiyeleriniz doğrultusunda aşağıdaki kombinasyon nasıl olmuş? double pioneerlar çok pahalı. o yüzden single seçtim.Çerçeve double din çerçevesi gibi single da kullanılabilir mi acaba?

Teyp seçiminiz güzel. Ama xx50 li model önermem.
Park sensörü olarak da sadece sesli ikaz veren basit bir şey öneririm. Bu kadar para vermek anlamsız.
İnwells Park Sensörü E20 Ses İkazlı Siyah - Gri - Beyaz Renk - n11.com

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
birde galaxy 3 mini ler vardı eskiden şimdi uygulama yükleyemiyosun kasıp duruyor. öyle bişi olmuştur o eski multimedyalar.

İyi bir marka değilse resmen basmatik oluyor, zaten ses kalitesi sıfır. windows ce yazılımı olduğu için pek performans sorunları olmuyor ama kalite yerlerde...

Üst Alt