Mazda 3 Modifiye Önerileri

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Uzun süredir beklediğim ve acaba gelmeyecek mi dediğim son 10 gündür gümrükte bekleyen ve bugün itibariyle 3.90 Tl gümrük parası verdiğim :) spoiler elime ulaştı..ama bugünlerde aksilikler peşimi bırakmıyor. Satıcıya 10 defa mazda 3 sedan olacak dememe rağmen ki zaten ilanıda mazda 3 sedan için .Ürünü akşam araçta denedim tam oturmadı hatta hiç oturmadı..Acaba esniyor mu derken poşetin üzerinde mazda atenza yazısını görünce iyi bir sövdüm satıcıya. Dangalak herif onca mesaja rağmen, mazda 3 spoiler olarak ilanın olmasına rağmen Mazda6 için olan spoileri göndermiş. Ağzıma geleni yazmadım tabiki :) ama sert bir dille ya parayı geri iade et yada doğru ürünü yolla. Aliexpress yetkililerine de şikayet ettim seni, bütün yorumlarını da kötü yazıcam dedim bakalım ne cevap gelecek.Ürünün gelmesi zaten 1 ay birde yanlış gönderiyorsun ne cins herif..akşam akşam..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Uzun süredir beklediğim ve acaba gelmeyecek mi dediğim son 10 gündür gümrükte bekleyen ve bugün itibariyle 3.90 Tl gümrük parası verdiğim :) spoiler elime ulaştı..ama bugünlerde aksilikler peşimi bırakmıyor. Satıcıya 10 defa mazda 3 sedan olacak dememe rağmen ki zaten ilanı mazda 3 için olan ürünü akşam araçta denedim tam oturmadı hatta hiç oturmadı..Acaba esniyor mu derken poşetin üzerinde mazda atenza yazısını görünce iyi bir sövdüm satıcıya. Dangalak herif onca mesaja rağmen, mazda 3 spoiler olarak ilanın olmasına rağmen Mazda6 için olan spoileri göndermiş. Ağzıma geleni yazmadım tabiki :) ama sert bir dille ya parayı geri iade et yada doğru ürünü yolla. Aliexpress yetkililerine de şikayet ettim seni, bütün yorumlarını da kötü yazıcam dedim bakalım ne cevap gelecek.Ürünün gelmesi zaten 1 ay birde yanlış gönderiyorsun ne cins herif..akşam akşam..

Son kasa Mazda 6 sahibi de yok ki aramızda işine yarayacak olsa... Hay aksi şeytan... :(

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mazda 6 alalım bari hazır spoiler var
Şaka bir yana harbiden adam ayıp etmiş yani, Axela ile Atenza yıkarıştırmış demek. Bu işte de vardır bir hayır Kerim. Ağzınageleni sayabilirsin ama yarın ki cevaptan sonra

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Uzun süredir beklediğim ve acaba gelmeyecek mi dediğim son 10 gündür gümrükte bekleyen ve bugün itibariyle 3.90 Tl gümrük parası verdiğim :) spoiler elime ulaştı..ama bugünlerde aksilikler peşimi bırakmıyor. Satıcıya 10 defa mazda 3 sedan olacak dememe rağmen ki zaten ilanıda mazda 3 sedan için .Ürünü akşam araçta denedim tam oturmadı hatta hiç oturmadı..Acaba esniyor mu derken poşetin üzerinde mazda atenza yazısını görünce iyi bir sövdüm satıcıya. Dangalak herif onca mesaja rağmen, mazda 3 spoiler olarak ilanın olmasına rağmen Mazda6 için olan spoileri göndermiş. Ağzıma geleni yazmadım tabiki :) ama sert bir dille ya parayı geri iade et yada doğru ürünü yolla. Aliexpress yetkililerine de şikayet ettim seni, bütün yorumlarını da kötü yazıcam dedim bakalım ne cevap gelecek.Ürünün gelmesi zaten 1 ay birde yanlış gönderiyorsun ne cins herif..akşam akşam..

Hayırlısı,

Bir daha ki sefere istediğiniz mamül geldiğinde bana bilgi verirseniz, bakar ona göre teslim veya iade ettiiririz.

Bu arada, pedalları nasıll monte ettirmeyi düşünüyorsun, delinmesi gerekir heralde,

iyi akşamlar.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Satıcı ile görüşmede bir problem yok zaten..ayrica daha ürünü onaylamadim..geri iade ve para iadesi hakkim var ama ben onu kullanmadan önce satici ile anlasmaya calisicam yeni ve dogru ürünü gondermesi şeklinde..olmazsa zaten süreç uzayacak ama site üstünden para iadesi hakkımı kullanicam hic olmadi satarim bunu..pedallar icin delinmesi gerekiyor hafta sonu halledicez ins.
Hayırlısı,

Bir daha ki sefere istediğiniz mamül geldiğinde bana bilgi verirseniz, bakar ona göre teslim veya iade ettiiririz.

Bu arada, pedalları nasıll monte ettirmeyi düşünüyorsun, delinmesi gerekir heralde,

iyi akşamlar.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Dün akşam satıcıya mesaj atmıştım sabah 5'te kalktım skype ile satıcıyla görüştük. Zorda olsa biraz şantaj yöntemiyle ikna ettim :) Bugün yeni spoileri göndericek ayriyetten yaptığı hata içinde bir hediye göndereceğini söyledi. Bende bana böyle tekliflerle gel işte dedim :) Bakalım hayırlısı..

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kerim güldürdün beni yaw
İyi iyi ne güzel iş çözülüyor gecikmeli de olsa. Hediyeyi yine şaşırıp benim kasa 3 için gönderse bari

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Yada araç gönderse bana O0

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bugün yaptığım orta konsoldaki bardaklik icin krom uygulama..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bardaklık çok güzel olmuş... Paçalıkları beğenen de var beğenmeyen de... Ben beğenenler tarafındayım, aracı fark edilir kılıyor ama abartılı olmayacak...

Tek sıkıntısı; aracı park ederken veya yüksek bir yere çıkıp inerken sürtüyor.

maytalman52

Katılımcı
Mazda 3 2003-2009 arazi modellerde bodykit yaptıran var mi ya da yaptıracagımız yerler hakkında bilgisi olan paylaşabilirse iyi olur

limpony

Katılımcı
Arkadaşlar spoiler konusunda bir girişimi olan oldu mu? Servis 800 + işçilik istiyor(aliexpress de aynı spoiler 75 $ + boya) var mı tanığınız bu işle ilgilenecek biri özellikle İstanbul da...

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Arkadaşlar spoiler konusunda bir girişimi olan oldu mu? Servis 800 + işçilik istiyor(aliexpress de aynı spoiler 75 $ + boya) var mı tanığınız bu işle ilgilenecek biri özellikle İstanbul da...

aliexpress den spoiler [member=97]ktaskan[/member] aldı. Kendisi ile irtibata geç yardımcı olur.

Üst Alt