Mazda 3 Jant Seçimi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Maddi durumları halledince ilk jantı temin edeceğim,gerçekten bir leylek görürsem yay işine gireceğim :) Teşekkürler bilgiler için.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Maddi durumları halledince ilk jantı temin edeceğim,gerçekten bir leylek görürsem yay işine gireceğim :) Teşekkürler bilgiler için.

Allah tez vakitte bolluk bereket afiyet versin... :)

Leylek görme vakti geçti Bülent, ancak ilkbahara artık. :D

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bülent sen gel jantlari hiç elleme..yakitin artacak, konforun azalacak..sadece görüntü için hiç masraf etmeye değmez..nasıl olsa benim araba senin jantlar hazır üstünde :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bülent sen gel jantlari hiç elleme..yakitin artacak, konforun azalacak..sadece görüntü için hiç masraf etmeye değmez..nasıl olsa benim araba senin jantlar hazır üstünde :)

Seni 18" ile hiç konforsuz görmedim ama ben gayet keyifli :D 7 ayın ne zaman doluyor ona göre maddi planları yapmak laızm ;D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Cocuk olana kadar 45 yanak lastikleri sokup 60 yada 70 yanak lastik taktim 9 ay boyle kullandim bu sabah lastik patlayinca 45 yanaklari tekrar taktim arac icinde sesler gelmeye basladi jant ebati degil lastik yanagi onemli konfor icin

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kesinlikle lastik yanağıdır belirleyici olan, yanak inceldikçe yoldaki her girinti çıkıntıyı daha çok hissedersin ama viraja girildiğinde esneme payı çok az olduğundan yol tutuş harika oluyor.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bu konuda tam tersini dusuyorum ince yanakda viraja sert girerseniz tatli tatli kayiyo kalin yanakda birden kayiyo

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
yanak inceldikçe esneme sıfıra doğru iniyor taban da genişliyor haliyle ve viraj kabiliyeti artıyor O0

hus3yn

Katılımcı
Cocuk olana kadar 45 yanak lastikleri sokup 60 yada 70 yanak lastik taktim 9 ay boyle kullandim bu sabah lastik patlayinca 45 yanaklari tekrar taktim arac icinde sesler gelmeye basladi jant ebati degil lastik yanagi onemli konfor icin

:D mazi canlandı gözümde :D ben komple arabayı satmıştım :p

ince yanakların içeriye yol sesi veriyorsa %75 lastik markasındandır, yok takur tukur ses geliyorsa %90 yay markasındadır bence...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Coliverla 6.5cm bastikmi on arka kamber verdikmi otobusle gider geliriz

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Nette gördüm paylaşmak istedim, hoşuma gitti hem jant hem basıklık.

5de8ab12d9506fc20dd97be256c6e8fe.jpg

a3a7dff0ab69b9cffeab5fdb3cde6486.jpg

Üst Alt